Günle Gelen 24.09.16

Etkili olmanın, en değerli kısmı herkesin beraber attığı parçasıdır.

Bugün, parçası olduğumuz gruplardan ne öğrendiğimizi ölçüyor ve onu kendi hayatımıza uyarlıyor olacağız…

Oldukça olumlu bir grup etkisi ile başlayacağız güne. Herkesin birbirine yaptığı katkılar oldukça yüksek oluyor olacak. Birçok enerji kaynağı, bugün ve yarın için derin dönüşümleri anlatıyor ve biz de bunları farkında olsak ya da olmasak da yaşıyor olacağız. Bize olumlu ve ödüller verebilecek olan kısım ise bilinçli ve farkındalıklı paylaşma hali ile adım atmak. Bugünlerde, etkin ve başarılı olma veya onun temellerini atma yönünde enerjiler yaşayacağız. Onlara uzanmak, bizler için yakın zamanda başlayacak olan büyük arayışları çözüyor olacak. Her şeyden önce, yaptıklarımızı paylaşmak için atılan doğru adımlara açılmak bizi ödüllendirecek. Bize ait olanın, bizim olduğunu söylememiz gereken bir gündeyiz. Sınırlarımızı, başarılarımızla çizmekten çekinmemeliyiz. Bu noktada içtenlikle cevaplayabileceğimiz anlamlı farkındalık soruları ile kendimize yardımcı olabiliriz.

  • Ben demeye açık mıyım?
  • Hangi sınırlar bizi ben demekten alı koyuyor?
  • O sınırlarla yüzleşip aşmaya ne dersiniz?

Bugün dikkatli olmamız gereken iki ana konu var. İlki, Bize destek olan kişileri veya etkenleri görmezden gelmek. Böyle bir düşünceyi seçmenin ilk belirtisi bedenimizde oluşuyor olacak. Herkese eşit davranmanın ödülü olarak endişe ve pişmanlıkların bizlere etkisini (çünkü hepimizde farklıdır) geride bırakabiliriz. Bu konuyu aşmak için toleranslı olmayı kendimize ve yakınlarımıza hatırlatabiliriz. İkincisi ise, doğal ve normal olarak başarılı ve kabul edilmiş olanı reddetmek. Bir ego çatışması yaşıyor olabiliriz. Destek alıp, bizim kararlarımızı tanıyan kişilere danışarak bu etkiyi aşabiliriz. Birbirimizi desteklemek büyük başarılar getirecektir.

Günün ortasından itibaren, adım adım yürümenin değerini görüyor olacağız. Acele ve ego bir araya geldiğinde ne kadar farklı yolların doğduğuna tanık olabiliriz. Değişken insan doğasının bir türlü beğenmeyen egosunu izlemek istemiyorsak, bedenimizden bir sinyal alıyor olacağız. Gelin beraber kulak verelim. Bugün, dayanıklı, hala daha enerjim var dediğimiz konulara yoğunlaşalım. Düşüncelerimiz yorulabilir ancak ritmi biraz düşürüp rahat ve sakin hissetmeye devam edebiliyorsak doğru yolda ilerliyor olacağız.

Bol kuşku ve aniden fark edilen şaşırtıcı ayrıntılara kendimizi hazırlayalım. Yeterli gözlem ve önce dinleyen pozisyonunda kalmakla olumlu karmaya adım atıyor olacağız bugün.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 24.Eylül.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?