Günle Gelen 24.08.16

Başkalarının anılarını yaşayabilirsiniz ancak,

yalnızca kendi anılarınız olabilirsiniz…

Bugün, çeşitli konularda çekingenliğin birçok yüzünü görüyor ve yaşıyor olacağız.
Çekingenlik, içe dönük diyebileceğimiz bir davranıştır ama tamamen içe dönük olduğumuzu göstermez. Çekingen olmak, başkalarının fiziksel ve duygusal varlığına uzak durmaktır. Çekingen anlar da ihtiyaç duyduğumuz doğru çağrı, doğru mesaj, doğru kişi ve doğru enerjidir. Daha da derin bir ipucu ise, çekingenlik bir beden enerjisidir. Yani ihtiyaç olunan dostane bir dokunuş, bir el sıkışma veya zamanlaması doğru bir mimik bile olabilir. Sınırlara takılmadan, bize gelen mesajı almaya açık mıyız?

Bugün, yalnızca “bu kadarı yeterli” demek için kendimizi sınırlandırma enerjisini yaşıyor olacağız. Bu bir uzak durma etkisi uyandırabilir. Günboyu beklemek yerine, bize hitap eden kişilere de yol göstermekle erken ve bol ödül toplayabiliriz. Olumlu ve yaratıcı enerjilere giden yolda derinlere yerleşmiş bariyerlere takılmak yerine, onları güvendiğimiz kişilere açabiliriz. Bu da bize önümüzdeki günler için bir ödül getiriyor olacak. Olumlu enerjiyi, konuşarak çekebileceğiz.

Bugünlerde, hayatımızın temel değerlerini, prensiplerini ve sözcüklerin enerjisini birbirine yaklaştıran bir enerji var. Farklılıkları görmek!

Farklılıklar bizlere:

  • Gördükçe, ödül ve ufuklar getiriyor olacak.
  • Empati ve keşif getirecek.
  • Sözcülerinin enerjisini, etkili kullanmayı gösterecek.
  • Herkeste, dikkat edebileceğimiz detayları verecek.

Günboyu geçmişten gelen ve olumlu etkileri olan öyküleri hatırlayacağız.. Bunları paylaşmanın, resimlerini göstermenin, hatta bu anıların parçası olan kişilere ulaşmanın olumlu karma doğurmaktaki etkileriyse çok büyük olacak.

Yer aldığımızda resimlerdeki gururu ve mutluluğu yeniden ve yeniden taşımaya ne dersiniz?

Bugün yanlış anlaşılmaları da çözmek için de değerli bir şifa enerjisi bizimle. Telafi ve teselli gibi önemli etkileri kolayca uyandırabiliyor olacağız. Yaşadığımız enerjiler kadar bıraktığımız enerjik izler de kuvvetli ve takip edilebilir olacak.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 24.Ağustos.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?