Günle Gelen 24.07.16

Başlangıçlar bize fırsatları getirdiğinde, dışarıdan içimize doğru büyük bir hayat başlıyor demektir…

Yüzyıllardır kullanılan, şifa ve meditasyon enerjisi “ses” hakkında ne kadar bilgiye sahibiz? Zaman dediğimiz kavram sürekli akarken, ne kadar  sürede geriye dönüp neler yaptık diye bakıyoruz? Günle gelen enerjilere baktığımızda enerjiler ve değerlendirmeler konusunda değişik ipuçlarını elimize tutuşturuyor. Bugünün enerjisinde ise haftanın küçük çaplı bir değerlendirmesini yaparak başlıyor olacağımızı işaret ediyor. Bu enerji sıkça dile geliyor. Bu nedenle konuşmak veya anlatmak ayrıca önem kazanıyor.

Enerjileri yaşamak, bize iki uçlu bir hayat veriyor. Anlattığımız kadar, eğer bir anlatan varsa dinlemenin de olumlu olabileceğini gösteriyor. Çünkü ses enerjisi, çok değerli ve yüksektir. Bir çok kaynak ve deneyim, sesin bu evrendeki en büyük etkiye sahip olan kaynak olduğunu anlatıyor. Bir kişi bir enerji oluşturup; sesi, sözcükleri veya şarkıları ile dışa verebiliyorsa, cesurca dinleyebilmek de mevcut enerjiyi, olası en olumlu halde almanın birinci prensibidir. Bu yüzden, geçtiğimiz günlerin enerjisini içimizde iyice olumluya çevirmek istiyorsak, bugünün başlangıcı bizim için değerli bir zamana dönüşüyor. Şimdi, son zamanları temizlemek ister miyiz? (Çünkü, bugün temizlemek için bizi bekleyen bir gün) Bu aralar ne kadar çok şey yaşadığımızın farkında mıyız? Elbette hepimiz bu konuda doluyuz. Uzun zamandır olmadığı kadar yoğun enerjilerin, evrenden bize doğru akmasıysa bunun sebebi. Etkisinin ise hafta boyunca, hatta cuma gününe kadar  süreceğine işaret ediyor günle gelen enerjiler.

Hafta başında bu etkilere liderlik, bir işi yüklenme, çözüme ulaştırmak için inisiyatif oluşturma temaları eklenecek. Bu enerjiyi olumlu kullanmak için önce kendimizi açık tutmakla başlıyor olacağız. Her etki olumlu sonuç doğurur, ancak onu içimizdeki gerçek bize ulaşmasına izin verirsek. Buradaki anahtar sözcük açık olmak! Hatta bununla ilgili çok yararlı ve birazda sıra dışı bir olumlamayı sizinle paylaşmak istiyorum. “Evrene açılmayı ve bütün evrenin bana açık olduğunu seçiyorum” diyebiliriz.

Hayatımızı gerçekten uzatan ve bizi daha çok yaşatıp, daha da bilge olmaya iten bazı enerjiler vardır. Bugün bunlardan biri bizi sarıyor olacak. Peki nasıl? Bugüne kadar bıraktığımız, tamamlamadığımız işleri yapıp artık bağımızı kesmek. Herhalde çokça duyduk birlikte “…yıllardır yapacağım derim, hep demişimdir şu imkanım olsaydı…” gibi sözlerin söylendiğini. işte bugün bu eski işleri veya bağları kesmek için, kesmeye başlamak için önemli bir fırsat.

Dışımızdan, içimizden, her yönümüzle… fırsatlarla sarıldığımız bugünde yeni bir hayata başlamamız dileklerimle.

Sevgi ve ışıkla kalın

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 24.Temmuz.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?