Günle Gelen 24.03.17

Günle Gelen: İçimizdeki kadar dışımızdaki her görüşe de açık olmalıyız.

Bugün, özellikle içimizdeki sayısız düşünceye bakıyor ve onlardan gelenleri sıraya koyarak karşılıyoruz.

Hepimize tekrar merhaba 🙂  İstanbul, Ankara ve birçok şehirdeki Aile dizimi ve Quantum Touch (Kuantum Dokunuş) seanslarım nedeniyle son zamanlarda sürekli hareket halindeyim. Yazılarımda da bu nedenle ara sıra istenmeyen aksamalar olabiliyor. Sevgili takipçilerimin, can dostlarımın merakına, ilgisine ve benimle iletişime geçmesine minnettarım 🙂  Günle Gelen yazılarım hepimizin enerjisiyle devam edecek. Aydınlık bir gün bizimle olsun.

Bugün  haftanın son günü ve yeni bir enerjiye adım atıyoruz. Zihinlerimizde, diyetlerimizde başlangıcımız hep pazartesi günü olsa da bugün bir yeni bir enerjiyle başlangıç geliyor. Peki neye etkiyecek ? Enerjinin etkisiyle zihnimizle temasın ve ondan gelenlerin düzenlenmesi, yaklaşık bir hafta boyunca hepimiz için öne çıkıyor olacak. Kısacası sıralamalar, sınıflamalar, hiyerarşiler ve görmek öne çıkıyor. Hatırlayalım ki hepimizin enerjisi ve yapısı gereği özel bir yerimiz var. Bu yeri ise ancak olduğumuzdan farklı bir enerji gibi davranmak ya da koşullanmalar bozabilir. Bu koşullanmalarla ilgili tüm bir hafta kadarlık sürede dikkat etmemiz gereken nokta, bu kavramların koşullanmalar altında hızlıca çıkar çatışmalarına yol açacağıdır. Bu çıkar çatışmalarının ilk belirtisi de hep yoğun şikayet etmeler olacak. Dikkat çekmek istediğim noktaysa bu gözlemimize karşı zinde olmanın çok önemli olduğu!

Günle gelen bu enerjinin etkilerinden biri de, karşımıza çıkan her şeyin bireysel değil çok sayıda kişiye bağlı olduğu durumlar olduğudur. Tek kişiye odaklanmadan önce farkındalıklı davranmak için adımlarımız olmalı. Çünkü yanlış kişileri seçebilmek veya kararlarımızın hatalı olmasını göğüslemek zorunda kalabiliriz.

Her şeyi sıralamak, öncelikle gözlem ve karar vermemizle çok ilgilidir. Böylece çeşitli kararları ve kendimizin yerini de çeşitli açılardan görme ve yaşama olanakları elde ediyor olacağız. Neyin parçası olup olmamaktan başlayıp, kimin söylediklerine inanacağımıza kadar seçimler ve eşikler de gelmeye başlıyor bugün. Yaklaşan yeni ayın da etkisiyle bu gelenlerin gücü artmaya başlayacak. Bu arada Yeni ayda etkileri daha iyi yaşayabilmek için küçük bir grupla özel bir meditasyon yapmayı planlıyorum. Şimdiden İstanbul’da yaşayan takipçilerimle de niyetimi paylaşıyorum 😉

Herkesten ve içimizden gelenden başlayarak, neleri yeniden düzenleme yapma cesaretimiz var? Hangi konular için bu cesareti gösterebiliriz?

Günün ilerleyen saatlerindeyse, cesaret ve nerede duracağımıza dair hareketliliğimiz yerini olanı kabule bırakabiliyor olacak. Bu kabul ileri gidip bütünüyle olanın parçası olmaya kadar gidebilir. Kimimiz için umutları veya rüyalarını şimdilik bir kenara bırakmak bile normalmiş gibi gelecektir. Böyle bir durumla karşılaşırsak, kendimize veya çevremize kısaca yeniyi veya gerçekten ileriye adım atmayı tercih etmek için içimizde yatan sebepleri unutmamayı hatırlatarak başlayalım.

Olumlu ve ödül dolu olanı getirmek için bütün çaba ellerimizde yatıyor. Bunu kullanmaya ne dersiniz?

 

Sevgi ve ışıkla

Yeni ay meditasyonu hakkında daha fazla bilgi almak için bana form, mail ve telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?