Günle Gelen 23.11.16

Vizyonlarımız, bize hız katan hayat enerjileridir.

Bugün, hayallerimizi gözden geçirip ileri adım atabileceğiz. Her adımımızda da sonuca ulaşmak için başarılarımızı inşa etmeye başlıyor olacağız.

Enerjimiz ve gücümüzü inşa etmek söz konusu olduğunda, hedeflerimizi düşünmek çok önemli bir adımdır. Hedeflerimizle içimizden özenle ve gayretle uğraşacağımız bir gün yaşıyoruz. İçimizden yaptığımız her şey, biraz sessiz hatta özünde içe kapanık gözükmemize sebep olabilir. Bu konuda, hepimizin aklımızda tutması çok değerli bir nokta var: Sessizlik, yalnızca paylaşılırsa yararlıdır. Diğer hallerinde ise ayrıcı bir özelliği vardır. Bugün, bu sessizliğin içinde kulaklarımıza olumlu ve mutlu gelen konuları ve de kişileri dinliyor olacağız. Dinlediğimizde içimizde uyanan “… evet bu böyle olursa kuvvetle başarılı olur, evet bunu yapabilirim…” gibi sesleri duyduğumuz her noktaya enerjimizi kanalize etmeye başlayacağız. Kısacası, seçimlerimizden doğabilecek olan bir güdülenmeyi yaşıyor olacağız. Elbetteki hayallerin boşlukları ve de gerçekleri de ortaya çıkıyor olacak.

Enerjimizi motive etmek için başarılı hayaller görmeye ne dersiniz?

Günün enerjisi, zamanı yaşamakla çok ilgili olacak bugün. Zaman, bir hayat enerjisidir. Bu enerjinin etkisi doğrudan iç gücümüzdür. Anda kalmak ise gücümüzü inşa edip, her istediğimiz yere verebilme etkisini bize veriyor olacak. Anı dinleyip, olanak ve başarıyı bize verebileceğini düşündüğümüz her şeye odaklanacağız. Gün boyu, zamana karşı duyarlı ve atik davranmanın tek bir karşıtı olacak: Duygusal kapılmalarımız. Duygusallaşıp sabırsız davranmak, bugün bizi gerçekten güçle dolmaktan alıkoyacaktır. Bu bir eğilim olarak belirecek. Kısacası “… ipuçları var ve geliyorum …” diyor. Bu yüzden olumlu ve ödülle dolu olanı davet etmek için farkındalıklı davranmak çok değerli olacaktır bugün.

Vizyonların ve de hayat değiştirebilecek kapasitede hedeflerin, bugün bize belirme biçimlerinde farklılık yaşayacağız. En önemlisi de bizleri şaşırtan soru, cümle, öneri veya mesajlarla geliyor olmaları olacak. Böyle konularda, gerçekten çekingen olduğunu düşündüğümüz kişilerin bile kabuğundan hızlıca çıktığını görüyor olacağız. Kendimiz bile böyle anlarda bazı engellerimizi ve limitlerimizi “şaşırarak” aşıyor olabileceğiz.

Ayrıca bugün hızlıca kabuk değiştirebilen kişileri sıkça görüyor olacağız. Bunun hepimizin hayatı için olumluluk, motive edici ve ödül getirici bir sürece dönmesi için, gün boyunca, bedenimize de duyarlı davranmamız gerekiyor. Bugün özellikle ayaklar ve boyun bölgesi çalışmaları, yapabilenlerimiz için yol gösterici olacak. Günle gelen enerjilerin zenginliği bizi iki şekilde etkiler genelde. İlki, aktif etkiyi hemen o gün değerlendirmek, ikincisiyse, o etkiyi planlayan adımları atmak. Bugün bu bölgelerimiz için çalışmalar planlamak ta bizi güzelliklerle tanıştıracak.

 Sevgi ve ışıkla