Günle Gelen 23.10.16

Tutarlı olmak, değişim için elimizdekileri olduğu gibi koruyabilmektir.

Bugün, sürekli olarak sarıldığımız noktaları korumanın gereğini ve güzelliğini görüyor olacağız…

Bir takvim yılı gibi bir enerji yılının da kendine özel ve önemli günleri var. Bugünse hem coşkulu hem de bol düşünceli bir günden geçeceğiz. Başkaları ve olaylar hakkında bolca düşüncemiz olacak ve bunları karşımızdakilere yansıtmaktan geri durmuyor olacağız. Bu noktada hangi düşüncemizin ne kadar bizim ne kadar başkalarının etkileri ile oluyor olduğunu ayırt etmeye çalışmamız olumlu ve mutlu sonuçları davet ediyor olacak.

Sandıklarımız ve bildiklerimiz arasındaki farkı görmeye hazır mıyız?

Günle gelen enerjide, bir konuda yakaladığımız başarı ya da geldiğimiz yerde olumlu veya olmasını beklediğimiz duruma erişmeyi yaşıyor olacağız bugün. Ona eriştiğimizde içimizde bir sezgi beliriyor olacak: Onu koru! Böylece gelecek için gerekli ve sağlam bir adıma sahip olduğumuzu görüyor olacağız. Bu konu iş alanında ise, bir şeye emin olmak veya bir değerlendirme yapıp geldiğimiz yerin farkında iyi varmak olacak sezgilerimizde olan. Hayatın diğer alanlarında ise, geleceği güzelce anlatan bir deneyim veya bir an için güvenerek dinlenebilecek bir güç hissi oluyor olacak. Bunlar bir araya gelince, günün enerjilerinin etkileri bizi geçmişten ve geldiğimiz noktadan kuvvetli dersler veriyor olacaklar. Görmeye, hem gözümüzle hem de kalp gözümüzle görmeye açılırsak olumlu ve ödüllü bir hayatı görebiliyor olacağız.

Gereksiz zorlamaları ayır ediyor olacağız gün boyu. Bunun bizlere en güzel ödülü özgüvenimizin yerinde olmasını sağlamak olacak. Kişilerle, grup içinde yaptığımız işlerde, ilişkilerde öncelikle güzel düşüncelerle başlayan düşünce yansımaları olabilir. Eğer kişiler – biz de dahil olmak üzere – memnun olmazsa olumsuz değerlendirmelere geçebilirler. Bu konuda dikkatli olursak, yakın gelecekteki ilişkilerimizde büyük artılar kazanıyor olacağız. Bugünkü toleranslarımız, gelecek ve değişim için önemli tohumlar oluyor olacak.

Bugün içimize dikkatli bakarsak bir de çok değerli bir iç dünya ameliyatı olanağı yakalıyor olacağız. Dikkatli ve farkındalıklı davranırsak bizi bağımlılık evresine kadar getiren ve hayatımızın en temel noktalarını oluşturan konuları bırakabilmek için gerekli cesaret ve sezgiyi bulup dinleyebiliyor olacağız. Hayatlarımızdaki birçok noktanın neye bağlı olduğuna bakmak için çok değerli bir gündeyiz. Olumlu karmayı doğurmak için atılacak damla damla adımlarla dolu bir gündeyiz.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 23.Ekim.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?