Günle Gelen 23.09.16

Hayatımızın amacı, doğruya ve başarıya giden yolu pekiştirmekle bize gelecektir.

Bugün, etki altında kalmadan sonuca giden yolu ve onu pekiştirmeyi yaşıyor olacağız…

Düşüncelerimiz, duygularımız, sezgilerimiz birleştiğinde, başarı ve doğruyu getiriyor olurlar. Hayatımız da birçok evreden oluşuyor ve bu evrelerin birinden diğerine geçmek için ruhumuza işlercesine, hayatımız için önemli olan konuları yaşayarak yerine oturtmamız gerekir. Bu eylem, hayat amacımızın adımlarını oluşturur. Gün boyu ise hayat amacımızın bize anlattığı, belli ettiği veya gösterdiği bazı konuları gerçekleştiriyor ve pekiştiriyor olacağız. Neden yineliyoruz? Tekrarlıyoruz sorusuna cevapları buluyor olacağız.

Bugün çevre etkilere takılmadan, bizim için olana yönelmek olumlu karmayı da çağırmak anlamına gelecek.

Gün boyu geçmişte olan bazı konuların, “bunu iyi yapıyorum” dememize rağmen çevremizde dönüp durduğunu, hatta hayatımızda bazı şeyleri tekrarladığını görebiliriz. Bunun cevabı, deneyimin içinde bir yeri atlayabiliyor olduğumuz da yatıyor. Bu hayatın bize, tekrarımızla göstermeye çalıştığı konuya konsantre olmak, hiç olmasa niyet etmek çok değerli artılar ve ödüller veriyor olacak. Hayat amacımız çok derin bir konu ve günle gelen enerjileri her zaman etkiliyor. Hayat amacımız, günle gelen enerjileri yaşama biçimimiz ve onlardan çıkardığımız sonuçları değiştiriyor.

Yalnızca bu değişimlere açılmak için bile, içimizde yatan derin bütünlüğe izin vermeye ne dersiniz?

Gün boyu kuvvetli olma isteği bizimle. Bu isteğin, getirisi olarak ise dikkatsizlikler yaşıyor olacağız. Dikkatli olmamız gereken noktaysa egoist eğilimler ve çevremizden aldığımız desteği kaybetme noktasına gelmek olacak. Bu konularda birbirimize destek olurken hatırlamak ve de hatırlatmamız gerekenlerin başında, sözler ve eylemlerimizin gerçeklere göre olup olmadığıdır. Gerçeklerin dışına çıkan söz ve davranışlar, bize hayat amacımız dahil her konudan uzaklaşmayı getiriyor olacak.

Dönence enerjisi ile beraber yeniliklere dönüşecek olan yaratım ve oluşturma enerjilerine açılmak için adım atmaya hazır mıyız?

Günün ilerleyen saatlerindeyse, yeteneklerimizi herkes için doğru kullanabileceğimiz bir aralığa giriyoruz. İçimizde doğru olduğuna inandığımız her şeyin bize sonunda olumlu ve ödül dolu olan bir hayatı getirmesine doğru ilerleyeceğiz. Böyle dönemler hayatımızda önemli ruhsal çalışmalara başlamak için çok değerlidir.

Gündelik olandan hayatımızın tamamını kapsayacak kadar büyük enerjilere açılmak için neler yapabiliriz?

Sorularınızdan bir kaçına destek olması için Dönence/Eqinox yazıma da bakabilirsiniz.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 23.Eylül.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?