Günle Gelen 23.07.16

Hayaller, bize ve çevremize dokundukça gerçek olmaya yaklaşırlar..

İsteklerinize nasıl ulaşıyorsunuz? Çok çalışarak mı? İmkanları kovalayarak mı? Yoksa sürekli bir şeyler deneyerek mi? Gün boyunca bu yöntemlerin hepsini yapan kişiler görüyor olacağız çevremizde. Çünkü bugün, çevremizde olan ve bir biçimde isteklerini doyuran herkesin, bir aşırılık rüzgarına katılacağı konusundaki enerjiyi yaşıyor olacağız. Kimi zaman çok çalışan insanlar, kimi zamanlar her imkanı ve şartı deneyen birileri veya hiç akla gelmedik yeni ne varsa deneyen insanlar… enerjimize geliyor olacak. Özetle bugün tanışmalara, bize akışla gelen tanışacağımız kişilere dikkat etmemiz gereken bir gündeyiz. Çünkü, hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlar gerçekten ne kadar bizimle ilgilenecekler? diye sormamızın bize iyi geleceği bir gün bugün.

Kuşku duyma enerjisinin etrafta bolca dolaştığı için; gün boyu egonun yönlendirmesi ile yapacağımız her şeyde bir dil sürçmesi, unutma veya bir pürüz olabilir. Aslında bunlar bizim için güzel işaretler. Çünkü, önümüzdeki 11 gün boyunca küçüklü büyüklü, çeşitli şekillerde ego etkisi ile çokça uğraşıyor olacağız. Bu yüzden bu etkinin ilk gününde, anlayıp fark ettiğimiz anda egomuzdan yavaşça sıyrılmanın ödül getireceği bir gün yaşayacağız.

Günün ikinci yarısı ise açıklıkla ve saflıkla, sözümüze yansıyan bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Daha öncede belirttiğim gibi bugünlerde yaşadıklarımızı hikayelere, iletişime dökmek önemli ve önde bizler için. Tam da bu noktada yaşadıkça ve olgunlaştıkça sözlerimize yansıyan sözcüklere bakmamız lazım. Çünkü farkına varamasakta sözlerimizin bir titreşimi vardır. Acaba biz bunları nasıl kullanıyoruz? Yaşadıklarımızı düşününce, hala daha kuşkularımız var mı? Varsa bu konuya hemen eğilmek değerli ve önemli bugün. Hızlıca gelecek için ne öğrendim? Ne çıkardım? diyelim. İfade ettiğimiz sözcüklerin enerjisine bakarak, cevabımızdaki olumsuzları temizleyelim. Çünkü olumsuzluklar yine evimizin ürünü olacaklar. Bugünler büyük temizlenme dönemleri bizler için.

Bugün herkesin hızlı pratik özetlerine, hemen ders çıkarmalarına karşı dikkatli olalım. Çünkü bizim olmayan cümlelerin enerjileri bizi en derinden etkileyen durumlar oluşturacaktır. Bugün biraz silkinip yalnızca kendimizi arayıp bulmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla kalın

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 23.Temmuz.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?