Günle Gelen 23.01.17

Başarıya ve iyiliğe giden yol, kendimizi iyi kullanmaktan geçiyor.

Bugün, tedbirli olmak ve kendimizi verimli bir biçimde kullanmak alanında fırsatlar yakalıyor olacağız.

Başlangıçlar için büyük potansiyeller içeren bir enerjiden geçiyoruz. Günle gelen ilk etkiyle beraber, hayatlarımıza olumlu ve iyi olanı çağırmak üzere hep birlikte tedbirli davranmak üzere hareket ediyor olacağız. Köşemize çekilmenin olumlu yanlarını kullanıyoruz, ancak köşenin derinliklerine gitmekle değil. Öncelikle kendi düşünce ve hislerimize bakmamız gerekecek. Yakın dönemde kendimize ne kattık bakarsak bugünlerde ne hissettiğimizi daha kolay anlıyor olabileceğiz. Son 3 yıldır duygularımıza yönelik ne çalışmalar yaptık? Veya his sağlığımız için ne kadar düşünceli olduk, ne kadar az ihmal ettik? Gibi sorulara önem vermenin zamanı geldi. Hatırlayalım ki, her zaman bir başlangıç vardır. Son zamanlarla ilgili olumlu şeylerimiz yeterli gelmezse, bugün bu konuda bir plan yapmak için de iyi bir gün olacaktır.

Herkese yansıtmadan önce, ne yaşadığımıza bakıyor muyuz?
Yaşadıklarımızı nasıl ve ne kadar değerlendiriyoruz?

Bugün öne çıkmadan önceliği kendimize vermenin yararlarını görüyor olacağız. İçimize baktığımızda, hırslı olabiliriz ancak buna aldanmadan sakince net bir cevap bulana dek beklemek daha iyi olacaktır. Bazı konuların netleşmesi iki günden uzun bile alabilecektir. Kendimize yatırım yapıp, ona zaman verirsek olumlu ve ödül dolu olanı çekiyor olabileceğiz.

Öğleden sonra, çekingen ve topluluk içinde kolay yer bulamadığını düşünenlerimiz için bazı rahatlama alanları da doğuyor olacak. Zamanla, aniden gidip gelen şekillerde, öne çıkmadan da olsa kendi başarılarını yakalıyor olacaklar. Özellikle teknolojik olanakları kullanmaları işlerini daha da kolaylaştıracaktır.

Güneşin batmasıyla beraber, bireyselliğimiz, kendimiz olma konusunda fırsatlar yaşıyor ve buluyor olacağız. Topluluk çalışmalarına bile katılıyor olsak, kendi attığımız adımlar önem kazanıyor olacak. Daha önce yaşadığımız hatalar ya da istediğimiz yönde gitmeyen konular sebebiyle eskisi kadar heyecanlı olmayabiliriz. Bu hisle karşılaşırsak eğer, beklenmedik şeylere izin vermeyi denemeliyiz. Gerçekten şaşırtıcı sonuçlar bulabiliyor olacağız. Genelde bu eski deneyimlerimiz sonucunda kimseyi çok düşünmemeye başlayabiliyoruz, ya da baştan yine olumsuz olacağına odaklanıp sonuçları kaçırabiliyoruz. Günle gelen etkiyle, kendimize yeni bir kapı açmak için fırsatlarımız olacak, eğer görmeyi seçersek elbette. Günün tamamında olduğu gibi, bu seçimleri sakin kaldıkça ve içimizdeki dingin noktalarda aradıkça buluyor olacağız. Büyük bir heyecan veya enerji beklentisiyle elimizde keşfedilmeyi bekleyen hazineleri gözden kaçırmamaya dikkat edelim.
Bize etkilerini veren bu enerjinin anahtar sözcüğünü hatırlatmak istiyorum: Azaltmak. Günün tamamında zorlamaları ve güçlü olma isteklerimizi azaltmaya önem verelim.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?