Günle Gelen 22.11.16

Gerçek gücü konuşarak ve çevremizdekilerde bir enerji uyandırarak görmeye başlayabiliriz.

Bugün, içimizdeki uyanan gücü ve onun yolculuğunu yaşıyor olacağız.

Bedenimizdeki bütün enerji kapıları içindeki en kuvvetli kapının zamanlarına geldik. Bedenimiz, dünya üzerinde insan olduğu günden beri onun yolculuğuna ait izleri ve bilgileri barındırıyor. Bugün de bu izlerin en yoğun olduğu yerin enerjisini ve etkilerini yaşıyoruz. Yalnızca kendi alanımızda geçerli olan, bireysel olarak ruh ve bedenimizdeki gelişimleri algılaya başlıyoruz. Kısacası bugünden itibaren, tam anlamıyla kendi potansiyelimizi gösteriyor olmaya başlıyoruz diyebiliriz. Hatta yaklaşık 6 gün sürecek olan bir enerji yolculuğuna çıkıyoruz. Güç, yüksek titreşimli bir enerjidir. Her zaman da ilk olarak kendini ifade eder. Bu yüzden konuşarak (hatta ilk önce insanın), hatta hepimizin içimizden kendi kendimize konuşmamızla başlar. İlk konuşmalarımız genelde sınırsızca, şöyle olsun istiyorum, böyle olsa çok iyi olur ya da işte bu olmalı gibi olur … Böylece tanıdık bir resim görüyor olacağız başta, memnuniyetsiz, sert ve güç sahibi.

İçimizdeki gücü, kendimizi gerçekte olduğu gibi ifade edebilmek için kullanmaya ne dersiniz?

Günle gelen bu enerjinin etkileri olarak, bir süre boyunca yalnızca kendimizi ifade ediyor olacağız. Böyle zamanlar çevremizi dinlemek için çok değerli, olumlu ve ödüllü olanı davet edicidir. Kaçırılmaması gereken fırsat demek daha doğru olur. Gücümüzü yaşamanın ilk basamağı, isteklerimizi ifade ederek oluyor olacak. O yüzden sıkça güç gösterisi seviyesinde istekler ve sözler, hatta belirtmeler duyabiliyor olacağız. Bu etkiyi olumsuz yanı ile yaşadığımızda ise, her zaman biraz daha güçlüyü davet edip sürekli bastırılmayı yaşayacağız. Bununla sıkça karşılaşıyorsak, olanı açıklıkla görmemiz önemlidir. Hangi yaptığımız ya da söylediğimizin çevremizde kime veya neye ne dayattığını görmeye açılmak, olumlu ve mutlu olana açılan bir kapı gibi olacaktır.
Çünkü bu enerji, bizlere karmamız hakkında görüntüler getiriyor aslında. Ne yapıyorsak, gücümüzü nereye yöneltiyorsak, oradan ne geliyorsa onu görüyor olacağız. Yanlış zamanda yanlış etkiye sebep oluyorsak eğer, bu yaşadıklarımız bugünlerin en güzel hediyesi olacak aynı zamanda. Çünkü öğrenilmesi gerekenleri görüyor olacağız. Bu konuda en önemli ipucu da, her etkinin bir sesli tepkisi oluyor olacak. Bu enerji sese en çok yansıyan etkilerden birine sahiptir. Herkesin tepkilerini seslerinden, kimi zaman öfleme-puflamalarından, kimi zaman kahkahalarından kimi zamanda ünlemlerinden anlıyor olacağız.

İsteklerine ulaşmak isteyenlerimizin de uzun süren meşguliyet günlerini de görüyor olacağız. İçlerindeki hareketlerden dolayı, meşgul olmaya başlayacaklar (onlardan bugün, bu aralar çok meşgulümü çokça duyacağız). Hayatlarına kendilerine göre olanı çekmek veya isteklerine ulaşma çabalarını gözleme olanağını görüyor olacağız. Bu çabalar, kısa yoldan bir yere varmak olmazsa eğer, hepimize olumluluk ve ödüller getiren sonuçlar doğuracaklar.

Sevgi ve ışıkla