Günle Gelen 22.10.16

Çevremizdekilerin siyah ve beyazları, bizimkilerden daha kuvvetlidir.

Bugün, bir arada bulunduğumuz kişilerin ve kendimizin eksiklerini anlıyor ve görüyor olacağız…

Günle gelen enerjilerin en büyüğü bizlere, bazı durumlarda eksiklik çekileceğini ve bunu görmemiz için de etkilerle dolu olduğunu anlatıyor. Geçmişten beri getirdiklerimizin içinde, hayatımızın çeşitli alanlarında bize destek olacak olanlar var. Bunlara değerler diyoruz. Kışın sokağa çıkarken yanımıza hep şemsiye almaktan, acıktığımızda “bu saatte yenmez, azıcık daha bekleyeyim” demeye kadar her şey burada toplanır. İşte bugün, bu özelliklerimizin yetişmediği alanları görüyor olacağız.

Eksiklikleri kapatmak için davet edeceğimiz kişilere ve yeteneklerine ne kadar açığız?

Bizi zenginleştirecek değer ve yetenekleri bulamadığımız zaman düzensizlikler görüyor olacağız. Bunları görmekse bizim için çok değerli ve olumlu olacak. Çünkü, yerlerine ne gelmesi gerektiğini planlayacağız birkaç gün içinde. Bu yüzden, bugün gözlemci yanlarımıza çok ihtiyaç olacak. Gün boyu bir topluluk enerjisi yaşıyor olacak. Çok kişilik gruplar, aileler veya arkadaş gruplarını içe içe ve yan yana görünce daha net olarak neyin neye iyi geldiğini görüyor, olumlu ve ödül dolu olan için yerini ve de değerini anlıyor olacağız. Zorlukları ve elimizde olmayanları avantaja dönüştüren yetenekler keşfedeceğiz hep. Bol ortaya çıkmalı ve keşifli bir gün bizi bekliyor.

Bugün dikkat etmemiz gereken noktaysa, kontrolsüzce ve hiçbir değere dayanmayan enerjilerle bir işe girişip onu en içten zedelemek. Böyle konular baştan beri tehlike sinyalleri verirler. Eğer karşılaşırsak, birbirimize “bunu biz yapamayacaksak başka kimin yapabileceğini” aramayı hatırlatabiliriz. Böylece herkes için gülümseyen sonuçlar doğacak 🙂

Herkesin kendi alanı olduğuna ne kadar açığız?

Günün en büyük enerjisinin çok değerli bir anlamı var. Hepimiz bir işe yetmek ve onu yapabilir gözükmek isteyebiliriz. Ancak onunla ilgili bir pürüz çıktığında da olumsuz hissediyor olabiliriz. Şimdi bir an için bir grup arasında olduğumuzu düşünelim. Tam o an böyle hissedersek içimizdeki olumlu-olumsuz ayrımı daha da keskinleşir. İşte bundan dolayı, çevremizdeki kişiler daha derin tepkiler veriyor olacaklar. Sezgileri, paniklerini ve endişelerini büyütüyor olabilecek. Aynı zamanda bu olanlara bakıp kendi içimizdekilerinde ne kadar kuvvetli olduğunu görebiliyor olacağız.
Buna ek olarak da, başkalarının siyah ve beyazlarından yani aydınlık ve karanlık yanlarından nasıl etkilendiğimizi görmek için de ayna etkileri ile dolu bir gün yaşıyor olacağız. Değişim için içimiz ve içimize bakarken dürüst olmamız için çok kaynak dolu bir gün yaşayacağız.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 22.Ekim.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?

[contact-field label="İsim" type="name" required="1"/][contact-field label="E-Posta" type="email" required="1"/][contact-field label="Şehir" type="text" required="1"/][contact-field label="Telefon" type="text"/][contact-field label="Yorum" type="textarea" required="1"/][/contact-form