Günle Gelen 22.09.16

İstediğimizi elde etme çabası, karakterimizin zor yanlarını keşfettirir.

Bugün, bazı olumsuzluklar sergileniyor olsa da, başarılı olmayı yaşıyor olacağız…

Yeni yaşamaya başladığımız enerjiye, bir gün önce soru işaretleri ile başlamıştık. Bugün ise bizlere ve çevremizdekilere gelen fırsatları başarılı “sonlara” doğru götüreceğiz. Bu sonlar, “evet” bir işin başarılması için istenilen seviyeler. Ancak bu enerjinin bize sunduğu asıl etki, işi başaranın doğası üzerine bilgi sahibi olacağımız yönünde.

Başarmanın asıl maliyeti nedir? Başarmak için gerekli olan nedir?

Bu sorular iç dünyamızda hep çalışıyor ve biz de onların cevaplarını hep kaydediyor olacağız bugün. Biriktirebildikçe bize yararlı bir gün üreteceğiz. Biriktirdiklerimizi paylaşabileceğimiz anları yakaladıkça da enerjimizi bolca aktarabildiğimiz bir günü yaşayacağız.

Gün boyunca, bedensel hissediş olarak bir keyfiyet gelebilir. Bu gibi anlarda hatırlayalım ki her istediğimizi yemek bizi istediğimiz yere getirmeyebilir!  Bedenimizin de bizi temsil eden kendine özgü bir bilinci vardır. Bedenimizi dinlemekse bize her zaman ödül getirecektir. Daha önemlisi bedenimizdeki her organ bir duygu ile ilişkilidir. Duyguyu üretirken enerjimiz, bedenimizin bir organı ile birlikte çalışır. Bu yüzden bazı uygarlıkların bedensel odak noktalarına sahip olduğu gözlenmiştir. Uzak doğuda Karaciğerin, bazı Kızılderili kabilelerinin ise kalp ve bağırsaklarla çok ilgili oldukları gibi. Bedenimizin bazı kasılmaları, iç hareketlilikler veya kimi zaman kaşınmaların bile bize ilettiği mesajlardır. Gün boyu bu mesajlara kulaklarımızı açmak çok önemli olacak.

Dolunay yazımda da belirttiğim gibi rüyaların veya bize hitap eden alternatif gerçeklerin, kendini fazlaca ortaya çıkaracağı bir aralıktayız. Bugün gelen bir enerji de bunu görebiliyoruz. Etkisi ise gündüz düşlerinin önemli olması.

Gün boyu oluşacak bir diğer etki de, kişilerin birbirlerini olumlu ve iyi yönde enerji olarak etkilemesi. Bu etki  kimisi için birlikte susmak, kimisi için de destek almak şeklinde gerçekleşecek. Bu etkiye, içinde olduğumuz dönence de dahil olunca ayrı bir güce sahip olacak!

Değişim rüzgarlarının kuvvetli estiği bu dönemde, hepimize bir anda yenilikleri gösterecek düşleri ciddiye almaya ne dersiniz?

Günün ilerleyen zamanlarında ise, özellikle de geceleyin, yeni denemelere dair düşünceler içimizde uçuşmaya başlayacak. Başlangıçlar ve her şeyi göze alma eğilimi hepimizi saracak. Bizler için en yakınımızdakilerden beslenmeye elverişli anlar geliyor olacak. Böyle anları daha da kuvvetli kılacak olan bir ipucumuz var: Yakın dostlar ve aile bireylerini gözlemek, onlarla olmak veya onlardan ders çıkarmak. 

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 22.Eylül.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?