Günle Gelen 22.08.16

Kafa karışıklığının ilacı, farkındalıktır…

Bugün, farkında olmadığımız kadar hızlanmanın bizi götüreceği yerleri yaşıyor olacağız.
Her enerji temasının bazı anları vardır. Kimisinde içimizde onunla ilgili birşeyleri yüzeye çıkarır, kimisinde de serbest bir deneyime yol açar bir kereliğine. Böylece bize şunu soruyor olur: Yeni bir seyler yaşayıp bundan kendine yeni bir yetenek veya bir özellik almak, katmak ister misin? Kaç yaşında olursak olalım, dünyadaki hayatımız boyunca bu tür fırsatlar ve karşılaşmalar hep olacaktır. Onlardan bütünüyle yararlanmaya hazır mıyız?

Bugün, ne yapmak istersek onunla ilgili bir hız konusu ortaya çıkıyor olacak. Ya biz çok hızlı, çok yavaş olacağız ya da çevremiz farklı hızda olacak. Buna duyarlı olursak günü biraz fırtınalı yaşasak da günboyu ödüller bizi bekleyecek. Önemli olan, kafa karışıklığı yaşamaya başladığımız an, yavaşlayıp adapte olmak. Kime? Neye mi? Bizi şaşırtan kişi ya da olay ne ise ona! Çünkü istediğimizi yapmak için ısrarcı olursak, hemen önümüzdekileri görmeyip. beklenmeyen sorunlara saplanıp kalabiliriz.

Bugün, kabullenme konusu hepimiz için değerli oluyor. Son zamanlarda neyi kabullenmiyoruz? Ya da özellikle bizi kabullensin diye kime, neye direniyoruz? Bu konular için önemli bir gün. Böyle bir konuda yapacağımız çalışma ya da atacağımız adımlar, önümüzdeki 8.5 ayda gelişecek olan olumlu karma için adımlar atıyor olacak.

Günle gelen bir diğer enerji teması ise, bugün özellikle öğleden sonra kendinize kısa da olsa biraz zaman verin ve uzak geleceğe bir bakın. Hatta notlar alın. Yazmanın enerjisini tadın. Bu seferlik biraz kendiniz kadar ve kendiniz için hızlanın. Kısa bir süre de olsa uzağı görmeyi denemek geleceğe mesaj göndermenin en güzel yollarından biridir. Hislerinize bakın. Gelecekte ne hissetmek istiyorsanız onu canlandırın. Birbirimize destek olarak, bundan kaybolmamak için zamanla düşlediklerimize ulaşabileceğimizi hatırlatabiliriz. Böylece karmik ödülleride çağırıyor olacağız.
Heyecana ne kadar açığız? Olumlu olana adım atmak konusunda nekadar cesaretliyiz?

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 22.Ağustos.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?