Günle Gelen 22.07.16

Üzerine basabileceğimiz kadar sağlam her şey dünyamız olabilir…

Günle gelen enerjilere baktığımızda bugün, herkesin istediğinde bir şeyleri saklamayı başarabileceğini görüyor olacağımızı gösteriyor. Bu büyük bir ses enerjisinin bugünkü görünüşü olacak. Yani söylenen gerçek dışı değil, bambaşka şeyler olacak. Sorduğumuz bir sorunun cevabını almakta zorlanacağız veya onun yerine unutup bambaşka sorularla uğraşırken bulacağız kendimizi. Bu olumsuz bir şey değil, çünkü bu olağanüstü değişim günlerinde bize sürpriz yenilikleri keşfetme olanağı veriyor olacak.

Çevremizdekilerle ilişkilerimizde de günle gelen enerjiler bizlere farklı açılımlar sunuyor. Bugün çevremizdekilerin endişelerini yansıtan kişilerle bolca karşılaşıyor olacağız, aynı zamanda. Böyle durumları gözleyerek çokça tecrübe kazanabiliriz. Özellikle bir toplulukta veya bir kalabalıkta iken bu bize daha da yardımcı olabilir. Gün boyu birlikteliklerin ve toplulukların iyileştirici ve öğretici etkisi yüksek olacak. Bugün, dünya üzerinde güven duygusunu çevremizle beraber hissetmeye ne dersiniz?

Günün ikinci yarısında, herkese ulaşıp, dokunmak konusunda başarılı düşünceler ve duygular oluşturuyor olacağız. Bugün bir toplantı ya da üretken bir ekip çalışması yapmanın uygun zamanı öğleden sonra olacak. Bu konuda dikkatli olmamız gereken en değerli nokta ise iyi düşünceleri, sloganları veya belki de dev kampanyalara kadar birçok şeyin kolayca yanlış anlaşılması. Bu yüzden dikkatli olmak bol ödül getiriyor olacak. Gerçekten, birşeyler iyi olmadığı için eleniyorsa da bunun nedeni iyi anlamaya özen gösterelim. Çünkü böyle olaylar ve sebepler önümüzdeki günlerde, hatta çok uzak değil Ağustosta, bize yol gösteren düşüncelere dönüşüyor olacak. Olanı sevgi ve alçakgönüllülük ile kabul etmeli, akışın getirdiklerini almaya açılmalıyız.

Bugün, aynı zamanda çevremizde başkaları adına karar vermek isteyenleri ortaya çıkarıcı bir enerji yaşıyor olacağız. Bu herkes için zordur kimi zaman. Bir arkadaşımız ya da bir yakınımız için iyiyi hemen gördüğümüzü düşünebiliriz. Bu bize çok çekici gelebilir. Böyle düşünmeye temkinli yaklaşıyor olmak ödüller getiriyor olacak. Bunun yerine kendimize şu anda karar vermek için beklemek daha iyi olur diyebiliriz.

Esin Batal
Günle Gelen 22.Temmuz.2016 _ Cuma
İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz 🙂