Günle gelen 22.02.17

İnsan ruhu bir sanat eseri gibidir; harika mesajların onda bir gülümseme olarak yattığını görebiliriz.

Bugün, içimizdeki güçle yaratıcı enerjimizi keşfediyor, her türlü potansiyelden duygusal yararlar alabiliyor olacağız.

Bir alana, kişiye, bir topluluğa veya bir kavrama baktığımızda zamanla nelerin olumlu nelerin olumsuz olduğunu görebiliyoruz. Bugün, bolluk ve yüksek titreşimde olmanın en büyük göstergelerinden biri olan yaratıcılığın ürünlerini görebiliyor olma etkisi bizimle. Sanatla özel olarak ilgilenmemize gerek olmadan, çevremizde ince, yaratıcı, bizi duyduğumuzda ya da gördüğümüz de bambaşka yerlere götürebilecek olan etkileri alabiliyor olacağız bugün. Olumlu ve bereketli olanı çağırmak için, insan ruhunun sınırsız yaratıcı potansiyeline açık olmak çok yararlı olacaktır, hepimiz için.

Geleceğimizde yer almasını istediğimiz hangi yaratıcı alanlara sahip olmak istiyoruz?

Bugün aynı zamanda duygusal melankolilere tanık olabiliriz. İçinden geçtiğimiz enerjide bunun temel sebebi, içimizde yatan harika ve uyanmayı bekleyen yeni enerjileri henüz tam olarak göremiyor olmamız. Bu enerjinin yaşayabilecegimiz etkilerinden biri de budur. Fark edemediğimiz için baskı ve sıkıntı hissedebiliyor olabileceğiz. Büyük değişimlerin habercisi olan bu etkiyi gün boyunca kendimize şefkat göstererek olumlu seviyelerde yaşayabiliriz. Olumlu olanı seçmeye, kendimize verdiğimiz hoşgörü ve toleransla başlayalım.

Önümüze gelecek olan bir diğer etki de, kendimizden başka bir patron kabul etmeden, doğru ve haklı işler yapabiliyor olabileceğimiz. Bu önemli olduğu kadar, kendimizi de izlememiz gereken bir etki aynı zamanda. Kendimizi tanımak, her türlü duygusal ve yaratıcı yanımızla bütünleşmek için de çok önemli bir adım olacaktır.

Günle gelen bir diğer etkiyle, akşam saatlerinde hiçbir şeyi kanıtlamak zorunda olmadığımız düşüncesiyle köşemize çekilmeyi yaşayabiliyor olacağımız. Hatta köşeye çekilme durumunda, “Sonucu söylesem yeterli olur” demeyi içimizden duyabiliyor olacağız. Etkinin enerjisiyle her şeyi doğal olarak gördüğümüz için detayları anlatmayı veya paylaşmayı kaçırabiliyor olabileceğiz. İletişim kurmada isteksiz olup, bu yüzden de isteklerimize ulaşmada gecikmeler yaşayabileceğiz. Bunu aşmaktansa, bu durumu gözlemlersek gelecekte nasıl yaparsak daha iyiye gidebileceğimizi görüyor olacağız. Kısacası gözlemeye ve sonuçlarına, dürüstçe açık olursak neyin şifa getiren olduğunu önümüzdeki günlerde anlamak üzere alıyor olacağız. Ayrıca yeniayın getirdiği etkiler için de bu bir başlangıç olacaktır.

Gün boyu kendimizi değişimle yüz yüze getirmek ve sınırlarımızı aşmak için de bazı değerli kapılara rastlıyoruz. Bunlardan biri de, herkesçe kabul gören ortamlar veya davranışların bize ne kadar uygun olduğu ya da onların bize uygun olup olmadığını soruyor olmak olacak. Bu davranışları yapmayı veya bu ortamlara girmeyi gençken tercih eder miydik? İleride edecek miyiz? Bu deneyimleri değiştirme isteseydik yenilik olarak neler denerdik? Soruları bizlerle olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?