Günle Gelen 21.11.16

Mütevazı olmak, görünmeyeni gösteren bir gözlüktür.

Bugün, olumsuzluklardan arınıp dünyevi olan ve geleceğimizi oluşturan arasındaki detayları adım adım keşfediyor olacağız.

Her enerjinin buradaki ve bizdeki etkilerini tamamladığı zamanlar vardır. Böyle olduğunda, enerjilerin etkilerinden aldığımız kararlarla geleceğe mesajlar iletiriz. Bunlar dilek veya niyet olarak da yorumlanabilir, ancak daha fazlasıdır aslında. Bugün, hayattaki birikimlerimizin dünyevi kısmını net ve güzelce görüyor olacağız. Elimizde tuttuğumuz neredeyse her şeyin dünyevi ve buraya ait olduğunu anlayacak, her detayı görebileceğiz. Sonucunda da büyük olgunluk, olumlu ve ödül dolu bir huzuru veriyor olacak.

Bedenimiz ve enerjimiz arasındaki bağı ve ayrımı aynı anda görmeye açık mıyız?

Gün boyu, yaşadığımız enerjinin de etkisiyle, ruhani hislerimiz oldukça yüksek olacak. Bu nedenle bugün, spiritüel çalışmalar yapmak veya planlayıp niyetine adıma atmak çok değerli. Edineceğimiz cevaplar ya da açtığımız cevapların yolları hepimiz için çok değerli ışıklar getirecek bize. Kabul, anlayış, evrensel güçleri anlamak gibi önemli iç huzuru veren konuları kolayca kavrayabiliyor olacağız. İster üst bir spiritüel düzlemde görelim kendimizi, isterse tam da dünyanın orta yerinde ikisi de bize tam oturuyor olacak.

Günle gelen enerjilerin özel bir yani var bugün. Gün boyunca hiçbir olumsuz etki bizi takip etmiyor. Çok özel anlardır, bunlar. Nadir denk gelirler ve bizim dinlenmemiz için de zemin hazırlarlar. Hem hareket, hem de durağanlığı anlamamız için olumlu ve başarı dolu olan birçok etkiyi çağırırlar. Eğer biz de buna dikkat edip kendimizi açarsak, hepimiz için çok rahat ve güzel bir gün bizleri bekliyor olacak.

Her günkü enerjilerin etkilediği, çeşitli hayat amaçları vardır. Bu amaçlara sahip kişiler bu etkileri tamamen alırken, diğerleri ise bunlara tanıklık eder, öğrenir ve etkilenir. Bu yaşadıklarımız hayat tecrübelerimizden alıp gelecek için üreteceğimiz enerjileri etkiliyorlar. Bugün, çalışarak kazanılanlarla ilgili önemli iç enerjilerimiz uyanıyor olacak. Bu önemli bir hayat amacıdır. Hepimize bir dinlenme zemini verirken, bu kişiler için önemli bir durugörü açılıyor demektir. Böyle kişileri dinleyerek uzun süren ve mücadele isteyen hayat yollarını öğreniyor olacağız. Bir diğer hayat amacı tetikleyen etkiyse, sonucu ne olursa olsun dünyadaki hayatımızda mutlaka bir şeylere sahip olmayı istemek olacak. Bunu da yine dünyevi detayları çok iyi bilen kişilerin konuşmalarında duyuyor olacağız. Eğer bizde bir etki uyandırıyorsa, hemen özellikle de yakın gelecekte, bunları nasıl elde edebileceğimiz yönünde çalışma planları kurmaya başlayağız. Böyle kişilerin davranışlarına veya konuşmalarına tanık olmak, hepimizin kararlılık ve stratejik düşünceler için adım atmamıza sebep olur.

Belirsizliği tek yok edenin, doğru geleceği seçmek olduğuna açılmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla