Günle Gelen 21.09.16

Başarıyı hissetmenin paylaşılabilir ve sahibine özel kısımları vardır

Bugün, aniden keşfedilen konuları ve başarıları görüyor olacağız…

İç enerjimizin içinden geçtiğimiz ay tutulması ile uyanıp farklı yanları ile ortaya çıktığı günlerdeyiz. Bedenimizde his bulmaya başlayacak olan enerjiler bunlar (İlgilenenlerimiz için somatik deneyimler de diyoruz buna). Bedenimizi dinlediğimizde, bize hayatta nereye doğru ilerlememiz gerektiğini gösterecek. Böylece içinde bulunduğumuz uyanma sürecinin önemli bir bileşenini yaşamaya başlıyor olacağız. Hatırlayalım ki hayatımız bazı önemli yönlerden oluşur. Bu yönleri ruhumuzla seçer ve görünürdeki her şeyimizi ona doğru düzenleriz. Bedenimiz de bunlardan biri.

Vücudumuzun, bize yardımcı olacak yönlerde işaretler vermesine izin vermeye ne dersiniz?

Günün genelinde ise tantrik, yani keşiflerle dolu bir enerji bizi bekliyor. Böyle enerjilerin ilk başlangıcı genelde soru işaretleri ile olur. Yani bazı sorular veya tam anlamamız gereken konular…vb önümüze gelirler. Bizler de, başkalarına ait keşifleri görüp, başarıları anlayıp, onlardan ne çıkarabileceğimize bakıyor olacağımız bir gündeyiz. Bu enerji ile ilgili dikkat etmemiz gereken nokta yükselen enerjimiz sebebi ile her şeyde fazladan payımız olduğunu düşünmektir. Bu konuda birbirimize destek olmak için kendi yeteneklerimize konsantre olmayı hatırlatırsak olumlu ve ödül dolu bir gün bizi bekliyor olacak.

Bugünden başlayarak bir süre boyunca geçmişin bize kattığı zenginleştirici değerleri de görüyor olacağız. Bu konuda dikkatli olmamız gereken bir nokta var. Enerjilerin bize, bolluk ve destekleyici bir aura eşliğinde verdiklerini reddersek eğer, tatminsizlik duygularına yer açıyor olacağız. Çünkü onlar hem bizim bir parçamız hem de enerjik olarak pişmanlık duygularını engelleyen yardımcıların başında gelirler. Bu enerjiler bizim kendimizi yeni açmak için eskiyi tam anlamıyla anlıyor olmamız için her alanda yardımcı olmak için bize etkilerini veriyorlar.

Eskinin yerli yerinde oturmasına izin verdiğimiz alanda yeni kendiliğinden doğar.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 21.Eylül.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?