Günle Gelen 21.08.16

Gerçek potansiyellerimiz, her zamankinden fazlasını yapabileceğimizin kanıtıdır …

Bugün, kapasitemizin üzerine çıkmakla ilgili adımları atıyor olacağız…
Hangi zihinsel, duygusal ya da sezgisel konuya eğilirsek eğilelim, bir alışkanlık veya bir stil dahilinde hareket ettiğimizi görebiliriz. Yaptıklarımız artık normalleşmiş veya sınırları açan cinsten olabiliyor. Bugün ise önce bunun seçimi ile başlıyor. Biz, kendi bilinç ve ruhumuzla seçmezsek başkalarının seçimlerine katılırken buluruz kendimizi. Günle gelen bu enerji, bize bir kere daha önemli bir hayat prensibini açıklıyor. Deneyimsiz ve seçimsiz bir hayat, bizden başka herkesin hayatıdır!

Bugün yaşadığımız kimin hayatı? Bunu seçmeye hazır mıyız?

Enerjiler bize ne zaman seçim yapmakla ilgili bir alan verse, tedirginlik ve kararsızlık dikkatli olmamız gereken konuların başında gelir. Bu konudaki desteğimiz, isteklerle değil ihtiyaçlarla hareket etmemizin çok olumlu sonuçlar doğuracağını bilmektir. İsteklerimizi herkesten öğrenip, özenip, kopyalayabiliriz. İhtiyaçlarsa yalnızca bize aittir. Bu yüzden onları dinlersek, hep içimizden gelip bize yön gösteren olumlu çekimleri bulabiliriz. Diğer yöne ilerlersek, herşeyden emin olduğunu sanan kişilerle karşılaşacağız. İçimizdekini bilmek, herşeyi bilmekten daha olumlu bir durumdur.

Bugün yaşıyor olduğumuz bir enerji de, çabucak olumlu ve olumsuz arasında değişen görüşlere maruz kalmak olacak. Bir an önce onaylayan sözlerden, onaylamayan bakışlara geçen kişiler ya da durumlara tanık olabiliriz.

Kuşku duymak kimi zaman çok yararlıdır. Çünkü gözü kapalı, zararlı sayılacak kabullenmeleri engeller. Yararlı adımlar için birileriyle yakın dururken, zararlı konuları da eleyecek kadar, kuşku duymaya ne dersiniz?

Olumluları ve olumsuzları ayırabilmeye niyetle hareket edersek, iyi karmaya yol açıyor olacağız bugün.

Günle gelen diger bir enerji de, yine seçim yaparak, bilinçli olarak küçük detayları yakalamak. Gözümüzün açık olması değil, ‘bunu yaparsam, şu şekilde olursa buraya varırız’ gibi. Yakın geleceği aklımızdan çıkarmadığız sürece ödüller bizi bekliyor olacak.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 20.Ağustos.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?