Günle Gelen 21.07.16

Doğru sese vereceğimiz cevap, herkese vereceğimiz cevaptan daha değerli olacaktır…

Bugün, kimi zaman farkına varamadığımız içimizdeki en değerli hazinemizin parçalarına yöneleceğiz. Yeteneklerimiz! Bugün, yeteneklerimizi seçici bir biçimde kullanmanın enerjisini yaşıyor olacağız. Farkına varamama bölümüne, elbetteki itirazlar gelebilir. Ancak asıl unuttuğumuzu hatırlatmak istiyorum. Çünkü yeteneklerimizin büyük bir çoğunluğunu aslında utangaçlıkla kazanıyoruz. Sonrasında yetenekleri göstermek, ona gelecek tepkiler veya onunla nasıl başarılı olacağımız gibi konularıysa adım adım çözüyoruz. Onları hayatımızın merkezine alıp kendimize en yararlı biçimde kullanmaya başladığımızda ise en büyük ödülleri alabiliyoruz. Bugün de bu büyük ödüllerimizi alma halini artırıyor olacağız.

Aktif olarak zaten yaşıyoruz ancak sürekli belirttiğim gibi 2016 – 2017 aralığı bizler için büyük değişken enerjilerin olduğu bir dönem. Bu aralıkta, bugünün de bize hatırlattığı gibi, yeteneklerimizi seçerek kullanmaya başlıyor olacağız. Bu konuda en çok yaşanan yanılgıyı ise özellikle paylaşmak istiyorum. Böyle durumlarda tam da bizlik olaylar gelsin ki öne çıkalım, en ustaca bildiğimizi uygulayalım diye genelde “bekleriz”. İşte özel ipucu da burada yatıyor. Beklemek yerine, “…hayatta karşılaştığımız her durumda kendimizi en iyi ifade edebileceğimiz ne var?” diye soracağız bugün. Böylece seçici olup, olumlu ve her şeye isteyerek irademizle katılımcı olacağız. Sonucunda da bize büyük ödüller ve başarılar veriyor olacak.

Diğer taraftansa bugün bol bol öneride bulunmaya, yalnızca bize değil, çevremize de iyi gelmeyecek konuları uzak tutmaya gayret ediyor olacağız. Bunu yaptıkça olumlu enerjiler yayacağız.

Günle gelen enerjilerin bize akışla birlikte deneyim, olumluluk ve başarıyı getirmek üzerine evrensel bir katkı olduğunu hatırlayalım. Bu sebeple bugün özellikle “…benim dediğim olacak veya bunu ben hak ediyorum…”  diyen kişilere karşı temkinli olmamız gerekiyor. Korunma hissi, egomuzun emrine girince böyle davranışlar hepimizde oluşabilir. Bunun farkına varıyorsak, birbirimize destek olup, hatırlatarak günle gelen enerjileri daha olumlu yaşayabiliriz.

Günle gelen enerjiler, yakın çevremizde de önemli gelişmelere işaret ediyor bugün. Dostluğun, desteğin ve iş birliğinin ayrıca öne çıktığı birgün yaşayacağımızı gösteriyor. Bu tür enerjileri gördüğümüzde onlara yaklaşmak, özellikle önümüzdeki 3 haftalık dönemde, yani gelecek yeni ayı da kapsayan sürede bazı sürprizleri de hazırlıyor olacak.

Sevgi ve ışıkla kalın.