Günle Gelen 21.04.17

Başlangıçlar şu an ve gelecek için her zaman çok önemlidir.

Bugün, kendimizden başlayarak herkese örnek olabilmek ve kendimizi daha enerjik bir geleceğe taşımak için konusunda adımlar atıyoruz.

Günün başlangıcı her zaman sabah uyandığımızda demek değildir. Bazı etkileri biz uykumuzdayken yani o güne uyanmadan önce yaşamaya başlarız. Bugüne uyanırken uykumuza yani rüyalarımıza dikkat ederek başlıyoruz. Bize özel mesajlar ve anlamlar getiren her görüntü, her rüya, her algımıza açık olabilmek olumlu ve aydınlatıcı olması için özel bir destek olacak. Bu desteklerle beraber güne uzak ufuklara ya da kimsenin genelde görmediği yerlere gitme isteğiyle başlıyor olacağız. Bu istek farklı keşifler ve yenilikleri getirmek için bir araç. Bu araca sıkıca sarılırsak her an daha bereketli ve geliştirici bir zamanı yaşıyor olacağız. Kendimize bu zamanı vermeye izin verelim.

Gün ortasından sonra, bir diğer etki de bizlere katılıyor olacak. Büyük ya da küçük fark etmeden dileklerin gerçekleşmesi için içimiz güçleniyor. Basitçe bir hayal kuralım ve onun olması için içten bir dilek dileyelim demek değil bu. Her aklımıza gelen istek ya da düş her zaman güvenilir veya yeterince güçlü değildir. Bu etkiyle birlikte, capcanlı enerjiler içeren, yepyeni hayal güçlerini esinleyen, geleceğe merak ve niyet enerjisi aktaran dilekler ve onların içinde olduğu dünyalar için gücümüz olduğunu görüyor olacağız.

Hayatımızın şu ana kadarki kısmından ne kadar büyük hayaller oluşturabiliriz?

Bu hayallerden ne gibi idealler, ne kadar güçlü hedefler ve ne kadar canlı bir enerji alabiliriz?

Günle gelen enerji ve etkileriyle, araştırma ve her şeye daha büyük bir perspektiften bakabilme açımız güçleniyor. Beden ve enerjimiz aynı anda bunu destekler hale geliyor. Zihinsel ve duygusal hayaller görebilmek hepimizin en önemli kapasitelerinden biri. Bu kapasiteyle bugün, geçmişten çıkardığımızı derslerde daha öncekine göre pek de beklenmeyen yanlarından olacak. Hatta şaşırtıcı ve farkına varmadığımız şekillerde farkındalık ve algılarımız olacak.

Bugünün bir getirdiği de, başkalarının daha önceki sözleri ya da bizim yanlış anladığımız konuların aslını görmeyi beceriyor olacağız. Ayıklamak da diyebiliriz buna. Soğanın katmanlarını soyar gibi bereket için duygularımızla ve hislerimizle ilgili konularda güçlü hissediyor olacağız. Böyle zamanlarda zor olan kısım zorluklar veya hoş olmayan anılarla mücadele etmektir. Bu konuda destek alabiliriz. Yani başlangıç için gerekli fitil içimizde var. Ya onu bulup ateşleyebiliriz ya da ortaya çıkması için desteklere açılabiliriz. İkisi de önemli ve büyük adımlar olacak.
Bu adımların hepsini düşünürken gün içinde biraz bölünmüş, baskı altında ve hiçbir şeyi beğenemez gibi hissetme olasılığımız olacak. Böyle bir hisse biz veya çevremiz kapılırsa tek tek her bir hissin neyi beğenmediğini veya nelere bölündüğüne bakalım. Bu günün genelinde içimizde yatanları öğrenmek veya yepyeni farkındalıklar almak için çok elverişli bir gündeyiz.

Sevgi ve ışıkla