Günle Gelen 20.12.16

Adımlarımızı paylaşabiliriz, ancak davranışlarımızı yalnızca biz yapmaya gayret vermeliyiz.

Bugün, geçmişten ve çevremizden getirdiğimiz davranışlarımızın sonuçlarını yaşıyor olacağız.

Günün ilk kısmı bizlere öğrendiğimiz ve koşullandığımız davranışları gösteriyor olacak. Günün önemli bir etkisi olarak enerjimiz çalışacak. Önemli bir soruyla çalışacağız. Bana öğretilenler burada çalışmıyor mu? diyerek içinde olduğumuz topluluklardan bize en çok etkide bulunanın davranış kalıplarını görüyor olacağız. Bu bir seçim, elbette. Bize tutulan bu aynaya bakmaksa olumlu ve ödül dolu olanı kabul etmekte büyük yer tutuyor. İş yerimizdeki davranışların evde veya arkadaşlar arasındaki stilimizin komşularımızla ne kadar uyuşup, uyuşmadığını fark ediyor olacağız böylece. Kendimizi ve davranışlarımızı gördüğümüz bir enerjiyi yaşadığımız bugünlerde, gelecekle ilgili de kararları anlamak için daha net görüntüleri seçiyor olacağız.

Anlaşılma endişemizin, özünde kendimizi anlama çabamızdan geldiğine açılmaya hazır mıyız?

Günle gelen enerjilerin bir etkisi de, bugün geleceğimizde yer vermeyi düşündüğümüz arkadaşlık veya ilişkilerin içinde saklanan bazı uzlaşması çok zor ya da imkansız düşünceleri göreceğimiz üzerine. Böylece, başkalarının etkilerinin ileride bizden neler isteyeceğini de daha net izliyor olacağız. Bu aynalama etkisine açık olabilirsek hayatlarımıza olumlu ve sezgilerimizle güçlü olanı çekiyor olacağız.

Geç öğleden sonraysa, yaşadığımız hayatı gözlemek ve davranışlarımızı anlamak temalı enerji bandının farklı bir aşamasına adım atıyor olacağız. Bir miktar içe dönük ve bir miktar da kimseye dokunmadığı sürece istediğimizi yapma eğilimine bürünen davranışları görmeye başlayacağız. Eğer kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde yaparsam, neden bunları konuşalım ki? tavrı gözlerimize ve kulaklarımıza sıkça geliyor olacak. Bu davranışlarsa bizi bir yandan da başkaları tarafından bizlere kodlanabilecek olan koşullanmalardan korur. Böylece birçok istemediğimiz davranışın da yan etkilerinden uzak duruyor olabileceğiz. Narin bir denge çizgisini deneyimliyor olacağız, böylece. İnsan her zaman ilerleyen ve araştıran bir canlı olduğu için bu dengeyi de her iki tarafına da zaman zaman geçerek çalışıyor olacak.

Günün bu ikinci kısmında aynı zamanda aşırı kuşkucu olanlarımızın diğer kişiliklerini de görebiliyor olacağız. Böyle konularda, iç huzurumuz hakkında çalışma yapmak isteyenlerimizi de cesaretlendirmek isterim. Önemli adımlar atmak için gerekli ateşi bulacakları bir zamana kavuşuyor olacaklar.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?