Günle Gelen 20.10.16

Geleceğe merak duymak, en büyük öğretmenlerimizden biridir.

Bugün, geleceğe daha sağlıklı bakmak için geçmişteki başarıları değerlendiriyor olacağız…

Sezgilerimiz bize her zaman doğruyu söyler. İç sesimizin yanıltıcı gücü yoktur. Bu sebeple, geleceği aslında sezgilerimizden inşa ederiz. Enerjilerle karşılaştıkça aldığımız kararlar, kimi zaman direnç görmemize sebep olur. Geleceği oluştururken de, kararlarımızın başarısı büyük bir etkendir. Bugünse hem bu başarılarımızı yaşayacak, hem de eski ve önemli başarılarımızı da değerlendireceğiz.

Başarılarımız ve amaçlarımız ne kadar uyumlu?

Gün boyunca, iç dünyamızın bize gösterdiklerini izliyor olacağız. Bol keşif ve farkına varmalarımız gerçekleşecek. Sıkça “böyle olduğunu bilmiyordum” ifadesini yaşıyabileceğiz. Bu daha çok “bilmediğimi bilmiyordum”, demenin ifadesi oluyor olacak. Bugünlerin enerjisinin belirgin özelliklerinden biri de şöyle geliyor bizlere: Çevremizdekiler için de birikim yapma isteği. Bu, bir topluluk enerjisi etkisi. 2017’nin ortasına kadar yüksek frekansta yani sıklıkla hissedilebilecek bir etki bu. Hep birlikte olumlu ve ödül dolu olanı arayacağız. Bu konuda yaptığımız her çalışma, ya da attığımız adım, bizlere kuvvetli ve güzel enerjiler veriyor olacak.

Birlikte adım atabileceğimiz herkesin enerjisini, topluca hissetmeye ve kullanmaya ne kadar açığız?

Bugün dikkatli olmamız gereken bir nokta da, aşırı istekler sebebi ile gizlice işimizi gördürme isteği. Bugünlerde böyle etkilere kapılırsak, sonuçları yine çok yakında olumsuz olarak geri dönüyor olacak. Birbirimize yardımcı olmak için, amaçlarımızı değiştirmenin yararlarını göstermemiz ise çok olumlu ve mutluluk verici olacak. Bizi başkalarından saklı iş yapmaya götüren her şey, başkalarını da bizden saklayacak. Bugünler geleceğin önemli amaçlarına kısa bir bakış içeriyor. Hızlı başarı yerine; birlikte, yavaş başarılar ve amaçları hepimiz için çok yararlı sonuçlar veriyor olacak.

Ayrıca bugün, günle gelen ve çok güçlü bir değişim başlangıcı enerjisini yaşıyor olacağız. Değişim, bizi biz yapan en önemli noktadır. Yaşadığımız ve niyetlendiğimiz her değişim bir hayat boyu bizimle olacak.

Yaşadığımızın bütünüyle farkında olmaya hazır mıyız?

Ne değiştirmek istiyoruz? Bunu yapmak için destek almaya ve vermeye hazır mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 20.Ekim.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?