Günle Gelen 20.09.16

İçimize ve herkese barışı getirmek en değerli rolümüzdür.

Bugün, uzun süreler sürecek olan barışları görüyor ve kurabiliyor olacağız…

Bir konuda en yaratıcı sonuçlar, zorluklara karşı mücadele ederken elde edilenler oluyor. Hayat enerjimizin de hayatın her alanında bazı dalgalanmalar yaşadığını biliyoruz. Gün boyunca, bu dalgalanmaların artık hayatımızla ilgili bazı konularda huzur ve barış dolu bir alan açacağını görebiliyor olacağız. Aynı zamanda, eğer gözümüzü hemen önümüzdeki detaylara kapamazsak yaptığımız seçimlerle huzurlu ve barış dolu alanları kurabiliyor da olacağız. Yalnızca görebiliyor ancak elimizde bunu etkileyecek bir olanak veya güç olmadığını mı düşünüyoruz? O zaman, barış ve huzuru oluşturma gücü olan halkalara, gruplara yakın olursak ödüllü bir gün olacak bizler için.

Bugün olduğu gibi bazı zaman aralıkları uzağı gözlemek için enerjilerle doludur: Geleceği! Böyle günlerde herhangi bir konuda bilgi sahibi olsak da aklımız başka yerde olduğu için kararlarımız her zaman yerinde olmayabilir. Hemen elimizin altında olan ipuçlarını göremeyebiliriz. Böyle zamanlarda sürprizlere açık olmak ve beklentilerimizi serbest bırakmak, bize mutlu olmayı getiriyor olacak.

Diğer taraftan duygusal etkiler altında kalarak yapılan davranışların etkileri için dikkatli olmaya çalışmalıyız. Gün boyu, özellikle de ikili ilişkilerde “ara bulucu olmak olmak isteyenleri ve isteklerini” sıklıkla etrafımızda görebileceğiz. Eğer herkesin sorunlarını görmeyen bir düşüncemiz olursa, ilk yapmamız gereken kendimize bir soru sormak olmalı: Benim aynı sorunum olsaydı kimden yardım isterdim? Çünkü destek almaya açılmak bugün bizlere olumlu karmanın adımlarını veriyor olacak.

Enerjilerin mevsim değişikliğine eşlik edip, gün içinde bazı önemli geçişler gerçekleştireceğini göreceğiz. Gecenin İlerleyen saatlerinde iletişimlerde bazı sorunlar ve kişilerin asıl içlerindekilerden yana düşünceler ve hisler görüyor olacağız.

Aynı zamanda içimizdekileri de ortaya çıkarmak için de büyük adımlar atıyor olacağız. İçimizdekileri ortaya çıkarma gücüne açılmaya ne dersiniz?

Bugün başlayıp önümüzdeki günlere taşacak olan değerli bir enerji ile de tanışıyor olacağız: Gayretlerimizi iyi niyet enerjisi ile birleştirmek. 

İçten geleni, elimizden gelenle buluşturmak için neler yapıyoruz?

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 20.Eylül.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?