Günle Gelen 20.07.16

Yalnızlık değerli bir hazine sandığı gibi ve açmak için başkasının yardımına ihtiyacımız var…

Bugün, kabuğundan, sınırlarından çıkmak isteyen insanların konuşarak bunu aşmaya çalıştığı enerjileri yaşıyor olacağız. Peki insan konuşarak bunu nasıl yapabilir? Diye bir soru beliriyor hemen. Cevap şaşırtıcı gelse de çok açık ve de  basit. Hikayelerle! İnsanın enerjik yolculuğundaki en büyük noktalardan biri hikayeler ve enerjileridir. Hem anlatarak, hem de dinleyerek büyük yollar alıyoruz. Peki biz insanların anlatacak neleri var duymaya ne kadar hazır ve istekliyiz ?

Hayatımıza katmak istediklerimizi ve geride bırakmak istediklerimizi hikayelerin enerjisine verip harekete geçirmemizin zamanı geldi. Dolunayın da etkisi ile bunu yapıyor olmak kolaylaşıyor (http://wp.me/p4iYJS-iH). İfademizin gücünü kullanıp, iç enerjimizi arttırmaya açılabiliriz istediğimiz zaman. Hikayelerimiz, aslında enerjimiz, başkalarına ulaştıkça en önemlisi duygularımızda kalmamız gereken bugünlerde zihnimizin durmadan konuşan dünyasını rahatlatacaktır. Zihnimiz rahatladıkça bugün daha kolay duygularımıza ulaşıyor olacağız. Günün başlangıcı hepimiz için biraz içe kapalı ve koyu düşüncelerle başlasa da açılmak,herkese dokunabilmek şu anda çok değerli ve önemli.Bugünlerin enerjilerinde de bu çok canlı ve titreşimi yüksek bir nokta.

Günle gelip,günün ikinci yarısında bizimle olan enerji ise, yalnızlıkla herkese ulaşmaya çalışmanın dengesi üzerine.Hepimizin düşünmeye ve içimize bakmaya ihtiyacı var ve bunun da hepimize özel bir dengesi var.Kendimizi anlatıp, iletişim kurdukça sıra hem kendimize hem de herkese zaman vermek ve dengeyi sağlamaya geliyor.Buna ihtiyacımız olduğu apaçık.Bugünler hem herkesi dinlemek hem de kendimizi doğru ifade etmek için ihtiyaç ve hassaslıkla doluyken,evrenin enerjisi bize bir pratik yapma aralığı veriyor. Bunu değerlendirmek için gayretli olmaya ne dersiniz?

Günün önemli bir enerjisi de, denemek, girişim yapmak için olanaklar sunması. Ulaşmak istediğimiz veya yapmak istediğimiz şeyler böyle günler de kimi zaman ufukta kimi zaman hemen yanımızda belirirler. Dikkatsizliklere duyarlı olup bu adımlara açılırsak bol ödüllü bir gün bizi bekliyor olacak.

Sevgi ve ışıkla kalın.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 20.Temmuz.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?