Günle Gelen 20.06.16

Sürekli uçlarda bir şey beklemek, uçları gösteren normallere kör olmaktır…

Bugün, sessiz kalmak isteyen insanların enerjilerinden etkileniyor olacağız. Sessizlikle içindekilere bakanların enerjileri ile haftaya sakin ve planlı bir başlangıcı yaşıyoruz. Biraz sessiz, biraz yavaş, meraklı ama uzaktan gözleyen, bekleyen kişilerin yaptığı gibi.

Ve bu günün ilk sorusu… Bugün başkalarından gelecek haberlere öncelik verelim mi?

Bu güçlü ve ışıltılı dolunayla beraber herkesin bir miktar kendini dinlediğini hatırlamak konusunda birbirimize destek olalım. Böylece sessizliği de olumlu ve bize yararlı bir sürece dönüştürüyor olacağız. Destek, ödüller ve paylaşım konusunda enerjilerin ne kadar cömert olduğunu yeri gelmişken hatırlatmak istiyorum 😉

Bu sessizlikte neler olacak? İçimizdeki uç noktalarla yavaşça tanışıp, hatırlayıp onları hayatımızda kullanılabilir faktörlere dönüştürüyor olacağız. Çoğumuz uçlardan, aşırılardan ve aşırılıklardan çekiniriz. Yaşadığımız dolunayın bu konudaki bol ödüllü destekleriyle, bunu geride bırakabiliriz artık. Hepimiz hayatımızda bir denge kurmaya zorlanıyoruz. Bunu bize bazı büyük koşullanmalar yolu ile ya da gözlemlerle öğretiyorlar. İşte bunları aşmak için de günün getirdiği gibi sessizce önce bir bakmak gerekiyor olacak. Baktıkça bu ne kadar büyükmüş dediğimiz an, işte onu ne yapsak da her gün bizimle olabilecek bir şeylere çevirsek diyoruz. Burada bizler için önemli olan bu uçlarla beraber onları uç yapan hayatın bütününü görmek ve bunları birlikte yine hayat olarak yaşayabilmek. Çünkü, günün enerjisinde, bu uçlar başta olmak üzere her şeyin doğru bir hareketle buluşup bize daha da doğal biçimde katılması için bir potansiyel var. Bunu kullanmaya ne dersiniz?

Hayatın her anında, bu tür isteklerimiz varken genelde sebeplerini ve istekleri tepki çekebileceğimiz endişesi ile bastırıyoruz. Bugün bu endişeleri ve baskıları bırakmaya ne dersiniz?

Bu güzel günü desteklemek için mütevazı olmak ve herkesin kısa süreli sessizliklerini saygı ile karşılamak iyi gelecektir. Ödüllerin olumlu enerjiler olarak bize yansıyacağı bu günde, hayatımıza katmak için kendimizi uçlarda hayal etmeye açılmaya ne dersiniz?

Esin Batal

İletişim, danışmanlık ve destek için: [email protected]

Günle Gelen – 20.Haziran.16 – Pazartesi

Aşağıdaki formu doldurarak ta benimle iletişime geçebilirsiniz 🙂