Günle Gelen 20.05.16

Büyümek, bazı şeyleri geride bırakmak değil, herşeyi beraberinde ileri götürmektir…

Bugün, zaman kavramının enerjisini hissedeceğimiz bir gündeyiz. Hayatımızla ilgili planlar kurarken, kafamızı en çok karıştıran sorulardan biri de, “Ne zaman?”dır. Devamında da… Ne zaman olacak? Ne zaman başlayacak? Ne zaman bitecek? Gibi sorular. Çünkü bunların yardımı ile emin olma yolunda adım atıyoruz. Zamanın bize iyimser katkılarını düşünürsek, cevaplara ulaşacağımız bir gündeyiz. Uzaklarda bir hayal seçin; diyelim ki, bir davetimiz var ve alış veriş yapacağız. Bunun yaklaştığını gördükten sonra doğal olarak yaşayacağınız zamanı düşünmek ve o gün için plan yapmak son derece doğru bir enerji yönlendirmesi olur. Böylece, her anı yaşamak, her anı bulmak, bilmek için kendimize yol açarız. Bugün, olumlu bir zaman planlaması bize güzel yollar açacaktır. Boş vermişliğin her zaman bedeli olacağını ve olumsuzluğa hiçbirimizin ihtiyacı olmadığını hatırlayalım lütfen 😉

Güzel zamanlar ve anlara açılmaya ne dersiniz?

Güzel bir uzaklık, güzel bir yol alma hissidir de aynı zamanda. Bu yolu yürümek için kendimize katkıda bulunalım. Başkalarından katkı almaya da açık kalalım. Sadece almak değil, bütün bu güzel enerjileri derinlere de çevirmeyi unutmayalım. Bize olumlu ve huzurlu hedefler getirsin ve yüzeyde takılı kalmasın.

Bugün, uzaklardan gelen güzel duygular ve onları hayatımıza ne kadar uygun derinlikte işlediğimizi gözlemek için çok uygun bir gün. Yeni güzellikler ile tanışıp, bunları hayatlarımıza sindirmeye ne dersiniz?

Esin Batal

Günle Gelen – 20.Mayıs.2016 – Cuma

 Nature_doğa_penguen