Günle Gelen 20.03.17

Günle Gelen: Akış ve yeterli ego birleştiğinde, bütün güçlüklere karşı duyarlılıkla yaklaşabiliriz.

Bugün, kulağımıza ve içimize ulaşan bütün mesajlara ayırt etmeden yaklaşıyor ve dayanıklılıkla ilgili çabalar veriyor olacağız.

Günle birlikte, biraz karamsar bir çabalama haliyle başlıyoruz. Hem çaba vermeye meyilliyiz, hem de olacak mı sorusunun cevabını karamsar bir renkte görmeye açık olabileceğiz. Bize her ulaşan mesajın gideceği yere ulaşmasına izin verirsek çok daha olumlu gelişmeleri doğurabiliriz. Önce çağrıyı, mesajı almaya bakmalıyız. Önyargılı davranmaktan uzak durmalı ve önce yavaş ve akışla davranmalıyız. Böyle davranabilirsek ve beklentilerimizi süzersek olumlu ve ödül dolu yeni konuları ve eylemleri bulabiliriz.

Kendimizi açtıklarımıza filtresiz yaklaştığımızda neler kazanabiliriz?

Günle gelen bir diğer etkiyse, bu dönem enerjilerinin belirgin bir ortak özelliği olan kontrol etme konusunda gözümüzü açmak. Bu eğilime dur deme zamanlarından birisindeyiz. Kendimizi bırakmadan bazı gelişim noktalarını yakalayamayız. Aslında her şeyin içinde yatan bir olumlu yan olduğunu seçmek büyük olanakları da beraberinde getiriyor olacak.

Çevremize daha da yakınlaştığımız bir etkiye geliyor olacağız günün ilerleyen saatlerinde. Deneme yanılmalarımız sonuncunda onlarca yeni şeyle karşılaşabilir ve yine hızlıca “beni yine hep bunlar bulur, böylesi bulur…” demeye başlayabiliyor olacağız. Bizi ne bulursa bulsun, dikkatli ve özenli davranırsak, aslında yaşadığımız her şeyin bize, çok şey verebilecek kadar çok açıya sahip olduğunu fark edebiliriz. Zaten bütün bu etkiler de bize bu tatları verebilmek için çevremizde olacaklar. Çünkü bu hazineleri görmeye açık olursak, bugün çok başarılı ve yaptığımızla ayaklarımızın üzerinde dayanıklı şekilde durabiliyor olacağız.

İrade bugünün önemli konularından birisi olacak aynı zamanda. Yeterli miktarda ego diyebileceğimiz kadar irademize ihtiyacımız olacak. Bizleri, ileriye gitme konusunda destekleyen hep o yeteri kadar egomuzdur. Bu yeterli miktar egonun en büyük belirteci değişime izin vermesidir. Günle gelen bu etkiyle, hem düşüncelerimizin değişmesine hem de düşündükçe gelen değişimlere izin vermemizin iyi olacağını görüyor olacağız. Bunun tersine hareket ettiğimizde, değişimlerin bizi ve karmamızı yuttuğunu görebiliriz.

Duyarlılık göstermenin ve adapte olmanın neler getireceğini görmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?