Günle Gelen 20.02.17

Güvenmemek ve her seferinde masumu oynamak, bolluğa erişememenin önündeki engellerdir.

Bugün, güven duymak ve bize duyulması için gerekli adımları atabiliyor ve gerçekten olumlu çabanın bizi nerelere getirebileceğiyle ilgili sınırları görüyor olacağız.

Ruhumuzun bolluk ve bereketle kesiştiği bir enerjiden geçiyoruz. Bu enerji de bizlere önemli etkiler veriyor tabi ki. Bolluk ve bereket, gerçekten özel bir konu. Ruhun ve enerjimizin bu temayla buluşması çok derin ve özel bir kırılma oluşturur her zaman. Gerçek bolluk ve bereket zenginlik değildir; değişim ve özle burun buruna gelmektir. Asıl enerji bolluğunu özümüzle tanışınca, asıl bereketi de bize ait olmayan şeylerden arınım yaşadığımız büyük kırılmalardan elde ederiz. Bugün, kendimize gömülmüş olacağız başlangıç olarak. Bol kuşku veya emin olmamayı sıkça görebiliriz. Günün ilerleyen zamanlarında bundan arınsak da, eğer dışarıdan gelen dedikodular gibi başkalarının sözlerinde yaşamamaya özen göstermeliyiz. Olumlu ve huzurlu olanı çağırmak için, güven düşüncesine odaklanmak çok değerli olacak. Bize doğal gelene konsantre olmak yarar getirebilecek. Kendi bildiğimiz gibi başlayıp, güven duymak ve duyulmak konusunda güzel adımlar attıkça topluluk enerjisine karışabileceğiz.

“Bana güvenmene ihtiyacım var” demenin önünde ne gibi engeller koyuyoruz?

Günle gelen bir diğer etki de, yoğun çabayla gelen hataları bulmamız olacak. Bu çabalar sırasında yaptıklarımızın duygusal kısmına çok takılıyor olabileceğiz. Yapılan on tane işten çoğunda mutluluk varsa diğerlerindeki olumsuz püf noktaları kaçırmak veya olumsuzlara takılırken olumlu patikaları görememek olası olabilecek.

Odaklandığımız şeyleri anlatırken, ben böyle olduğunu hiç düşünmemiştim gibi cümleleri sıkça duyabileceğiz. Değişik yollardan aynı cümleyi söylesek de, bu tehlikeli bir yol ayrımına getirecek bizleri: Dediğimiz bu cümle gerçekten masum mu? Doğru mu? Bu ayrımına çevremizdekiler karar veriyor olacaklar bugün.

Bugün, kendimize özellikle de öğleden sonradan başlayarak, zaman tanımak çok iyi gelecektir. Erken bitirme sözleri, zaman açısından sıkıştırmalar ve zorlamalar olumlu sonuçlar vermeyebilir. Çünkü gerekli ve güven duyulabilen yetenekleri bulmakta zorlanabilir, elimiz ayağımıza dolaşıp en gerektiği zamanda hiç olmadığımız gibi gözükebiliriz. En iyi olduğunu düşündüğümüz şeyler, çevremize çok farklı gözükebilir. Bu yüzden önce olumlu çabamızı kendimize vermemiz en iyisi olacaktır.

Gün içindeki etkilerle, bugün suçluluk veya hata yapıyorum hissini kolayca duyuyor olabileceğiz. Bununla beraber deneme yanılma riskini alabilirsek birçok alanda alışılmış olanı yıkmak için kuvvetli bir desteğimiz de olacak. Çevremizdeki birçok kişi bu kırılmaları, yenilik ve başarı anını yakalamamızı bekliyor olacak. Bugün bir yandan da, popüler eğilimleri yani herkesin trend kabul ettiklerini nasıl yorumladığımızla öne çıkıyor olacağız. Sıra dışı ve başarılı olanı çağırmak için bu alanlarda atılım yapmaktan kaçınmamalıyız. Aynı konu bedenimizle de ilgili olacak. Hep doğru bildiğimiz bazı konuların sandığımız gibi olmadığını öğrenmeye açık olalım.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?