Günle Gelen 19.11.16

Çevremize açık kalmak, en güçlü temeller için gereken malzemedir.

Bugün, güvende olma hissini oluşturmak için, grup enerjisine açılıyor olacağız.

İçimizde yoğun ve yetenek dolu enerjiler yükseldiğinde bir an gelebilir ve onları koruma hissine sahip olabiliriz. Bugün bu hisleri dinliyor ve duyduklarımıza cevap veriyor olacağız. Güvende olma isteği eğer bizleri onu inşa etmeye götürüyorsa olumluluk ve ödüller veriyor olacak, ancak onu birisinden edinmeye götürüyorsa kabul edilmeme korkusu arka planda bütün enerjimizi istemediğimiz etkilere veriyor olacak.

Güçlü temeller kurup güveni içimize yaymaya hazır mıyız?

Bugün bir grup enerjisi bizlerle olacak bugün. Onun etkilerini hayatımıza yaydığımızda aynı zamanda bir süzgeç etkisi de göreceğiz. Güçlü gözüken ancak içinde bazı konularda büyük mücadeleler veren kişilerin rollerini anlıyor olacağız. Bu rollerde hepimiz bulunuyor olabiliriz. Bu kötü olmadığı gibi bize bir şey yapmamızı da gösteriyor üstelik. Bizlerin böyle hislerimiz olduğunu gerçekten görebilen kişilere yönelmemiz gerektiğini anlatıyor. Bu hislerin öncelikle pansumana ihtiyaçları vardır. Çünkü ihtiyaçlar durmadan, hiçbir eksiklik hissi giderilemeyebilir. Bu yüzden gün boyu, içinde olduğumuz gruplarda bazı hisler ve isteklerimiz karşılanmazsa sıklıkla yer değiştiriyor veya gruba sürekli yeni insanların katılmasını istiyor olacağız. Bu yüzden böyle günlere piramit gibi çoğalan kalabalıklara karışan kişiler çokça görüyor oluruz.

Gün boyu, beden-zihnimiz, bize sakin ve gözlemci olmayı tavsiye ediyor olacak. Bu tavsiyeleri dinlersek, adım adım ilerleyen ve emin olduğumuz her şeyin üzerine kurulan her türlü yeniliğin güvenilir olduğunu görüyor olacağız. Herkesten duyacağımız keşkelerin bizlere yol göstereceği bir gündeyiz. Çevremizle bol bilgi alışverişi bizi bekliyor olacak. Bugün yaşayabileceğimiz bir etki de, sürekli tek yönü ile konuları ele almak. Yoğunlaştığımız değil, aslında yalnızca odaklanmak istediğimiz bakış açıları bunlar. Bu yüzden, dikkatli olur ve gözlemlerimiz sonucu fark ettiğimiz bakış açıları ile yeni yerlerden bakabilirsek olumlu ve mutlu sonuçlara ulaşıyor olacağız. Önemli nokta farklı bakış açıları için herkese açık kalmaktan geçiyor. Bugün çevremizdeki herkes okursak bir ansiklopedi gibi, bizlere çok sayıda yenilik için destek sağlıyor olacak.
Bugün, ayrıca, aşırı güven duymakla, her şeyden emin davranma ve ihtiyacı olduğu halde söylememeyle sıkça karşılaşıyor olacağız. Kişiye ve içinde bulunduğu gruba özel bir yaklaşımla ancak bunları geçiyor olacağız.

Kişisel gücümüzün üst seviyelerde olduğu bugünlerde, bu gücün yansımalarını görmek için güçlü temelleri herkesle beraber atmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla