Günle Gelen 19.10.16

İçimizde biriken her şey bir yemek kazanı gibidir, karıştırmazsak iyi bir yemek olmazlar.

Bugün, derinlerde köklerimize inip işimize yarayan her şeyi bulup getiriyor olacağız…

Kimi zamanlarda farklı davranışlar sergiliyoruz. Bazen, kendimizden beklemediğimiz davranışları gösteriyor ya da artık bunu da yapabiliyorsam büyüdüm diyoruz. Bu davranışların büyük çoğunluğu ihtiyacımız olduğu anlarda ortaya çıkar. Sezgilerimiz tarafından içimizdeki özel noktalardan getirilirler. Bunlar köklerimizden bizimle gelenlerdir.

İlgiyi hak eden eski birikimlerimizle ilgilenmeye ne dersiniz?

Bugünden başlayarak, özellikle de güvende hissetme eğilimimizin öne çıkacağı bir enerji sürecine giriyoruz. Bu yeniden yapılanma sürecinin de bir parçasıdır. Doğru ilişkileri kurabileceğimiz zamanlar için bizi olumlu, mutlu ve ödül dolu olan bir hayatı yaşarken destekleyecek olan güven duygusunu ve onu verebilecek kişileri seçiyor olacağız. Bu seçimlerin ipuçları sezgilerimizde ve yaşadıklarımızda vardır. Sakince onlara bakmak bize istediklerimizi veriyor olacak.

Bugün dikkat etmemiz gereken iki konu olacak. İlki, geçmişten gelen ve bizi bütünleyenleri reddetmek. Önemli bir endişeyi tetikleyebilir bu etki: Şu anda yalnız kalmak hissi dediğimiz bir endişe bu. İkincisiyse, her şeyi fazlasıyla verip adım atmadan boğulma etkisi. Ne zaman duracağımızı bilememektir bu. Bunlar karşısında birbirimize destek olurken, değişim için neye ihtiyacımız olduğunu sormak yeterli olacaktır. Böylece, hem şimdi hem de geçmişten gelerek elimizde ve yeteneklerimizde olanlarla olumlu ve doğru olana adım atıyor olacağız.

Gün boyu sıklıkla, yeterli kaynağı olmadığını veya imkanı olsaydı daha da çok yapabileceğini söyleyen kişileri duyabiliriz. Biraz esprili olacak, ancak bugün başlayan enerji aralığını yaşarken en büyük yardımcımız tat duyumuz. Tat alma duyumuzda beden enerjimize yoğunlaşan bir şifa var. Her gün olumsuz enerjilerden korunmak için bize uygun olan yiyecek ailesinden en az 1 öğün alıyor olmak, bize olumlu ve ödül dolu olanı getirecektir.

Geçmişten ve bugünden geleni lezzetli bir hayata dönüştürmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 19.Ekim.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?