Günle Gelen 19.09.16

Tarafsızlık çabası, denge ihtiyacımızı besler.

Bugün, değişken tepkilerine rağmen herkese aynı gözle bakabilmeyi yaşıyor olacağız…

Bazı enerjileri ve etkilerini hep beraber yani toplulukça yaşadığımız için onları yine hep beraber sindiriyoruz. Tepkilerini de birlikte düşünüyoruz ve dersler çıkarıyoruz. Bu sebeple bazı olaylar ve enerjiler, hepimizde bir yansıma yaratmadığı sürece yaşamaya devam ediyoruz. Ancak bazı zamanlar fedakarlıktan, bazı zamanlar da yumuşak duygularımızdan dolayı başkalarının yerine koruyucu kararlar alabiliyoruz. Oysaki, gün boyunca herkesin kendi deneyimlerine izin vermemiz gereken bir enerji akışındayız. Her birimizin ve her enerjinin öğrenmesi gereken, önce kendine özel bir parçası vardır.

Çevremizdekilere kendi özgürlüklerini tanımaya ne dersiniz?

Bugün bireyselliğimiz için önemli gelişmeler bizi bekliyor. Gün içinde kendi özgür ve kendine özel alanı olmayı tadan herkes, önce kendine sonra da hepimize özel ve olumlu katkılarda bulunacak. Sonuçta da bireysel tatların, topluluğa olumlu karma vermek yolunda ilerlediği bir günü yaşıyor olacağız.

Diğer taratan denge, günümüzün önemli bir teması olacak. Bugün, öğrenmenin, hayati noktaları görebilmenin, evrensel gerçekleri ortaya çıkarmanın enerjileri bizlerle. Günün ikinci yarısında bu enerjiler, gittikçe artan sezgisel yetilerle birleşecek. Duyarlı olmayı seçmenin ödülleri gecenin geç saatlerine kadar bize geliyor olacaklar. Anlayış, herkese eşit mesafede durabilmek hepimize çok yararlı olacak.

Nötr kalıp gerçekleri izlemeye açık mıyız?

Gün boyu ise koruyuculuk, kontrol aşırılıkları ve başkası adına yapılan hamlelerin yarardan çok zararı olacak. Dünyamızın da bizimle birlikte enerjileri yaşadığını hatırlayalım. Ekim başına kadar, dünyamızın içinden geçtiği hem hassas hem de gergin enerjiler kendimize ait alanlarda kalmamız için bizlere çağrıda bulunuyor. Bugün, aynı zamanda yeşillikler, ormanlar veya kırlarda yalnız kalabilmek de olumlu ve üretici bir enerji ile tanışmamızı sağlayacak. Böylece de dünyaya bir şeyler ifade etmek isteyen iç enerjilerimiz de dengeye geliyor olacak.

İfade edecek enerjiyi kazanmak için akışa açılmaya ne dersiniz?

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 19.Eylül.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?