Günle Gelen 19.08.16

Güvende olma hissi, bugünü paylaştıkça değil, yarınları doğurabilme özelliğimize göre değişir …

Bugün, ‘olduğun yerde dur ve sana geleni al’ diyen bir içgüdüyü dinlemenin, enerjisini yaşıyor olacağız.
Herkesin kendine uygun bir akışı vardır ve de bu akışı bir araya getiren birçok etken. Örneğin, zihindeki düşünceler, ruhun hissettikleri veya sezgileri gibi. Hepimizin sahip olduğu bu başlıklar bize bugün özellikle öne çıkan bir adım atmamayı gösterecek. Ne olduğunu bilmek kadar, bilmeyenin de önemli hatırlatacak. Elbetteki bahsettiğimiz sessizce, karar vermeden oturmak, içe kapanmak değil!

Gün içindeyse küçük parçacıklar halinde birbirimize sunacağımız ödüller bulunuyor. Hepimizin, bir diğerini bekleyerek vereceği ödüller. Bunun adına daha çok, ‘yanında durdukça değerini verebilmek’ te diyebiliriz. Kısacası, ‘kimin yanında durmak değerliymiş’, deneyeceğimiz bir gün olacak.

Diğer taraftan, çevremizdeki herkesle ‘gerçek bir güven nasıl olur?’ bunu paylaşacağız. Hem görmek, hem de göstermek çok değerli olacak.

Bir enerji, gün boyunca sadece bize hizmet eden veya ego düşüren bir kavram değildir. Yaşarken yaşatmazsak, enerjiler öylesine geçip gidebilir. Bunu açıklıkla dile getirmek, hepimiz için değerli bir konudur. Çok sinirlendigimiz bir durumu paylaşmak, etrafımızdakilerde farklı etkiler yaratabilir. Bizimle birlikte yaşamaya ihtiyacı olan birine iyi gelecek olabilir. Gülmeye ihtiyacı olan biri de biz gülerken, orada olmak için yanımızda uygun anı bekleyebilir…

Paylaşmak, birlikte güvenmenin diğer adıdır…

Dikkat etmemiz, biribirimize destek olmamız gereken ana konu, kendimize göre olanı beklemek için sabır ve anlayış göstermek. Aksi takdirde bugün, tutamayacağımız sözler vereceğiz. Kendimizi bir işe, gerekli bir kavrama adama gücünü gösteremeyebiliriz. Bundan kaçınmakta en büyük rolü, yine egomuz oynuyor. Herşeyi yaparım, herşeye yeterim… sözleri bugün yok edici bir etkiye sahip olacak. Yalnızca ve olduğu gibi “ben”, olumlu karmanın kapısını aralıyacak.

İş dünyası içinse olumlu bir gündeyiz. Bizlere adım attıracak projelere yer açıldığını gözleyecegiz. Adım atıp hemen orayı almaktan çok bugün orayı gözlemek, önümüzdeki ay boyunca bolluk ve bereketin yolunu açıyor olacak bizlere.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 19.Ağustos.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?