Günle Gelen 19.04.17

Günle Gelen: Elimizdeki her şey, kararlarımızı, paylaştıklarımızı ve niyetlerimizi örnek alır.

Bugün, bir topluluk

veya çevremizdeki başkaları için hayat enerjisini yönlendirmeye katılmak ve başkalarının enerjilerini paylaşabilmek üzere adımlar atıyoruz.

Enerjileri ve etkilerini yaşarken her zaman bizim değil, çevremizdekilerin de aktif roller oynadığı değişimler geliyor. Bizim yaptıklarımızı başkaları yaşayabilirken, bizler de başkalarının yaptıklarını alıp kabul ediyoruz ya da çekiyoruz. Aslında paylaşmanın bir biçimi, bu. Bugün güçlü bir etkiyle başlıyoruz. Etkileme gücü yüksek bir gündeyiz. Bir söz, uzun yollar alabilecek, bir örnek çok kişiye ulaşabilecek. Bu yüzden kafamızda çözülmesini beklediğimiz bir konu varsa, tıkanıklığa mesaj verir gibi uygun bir kıpırdanmayla adım atabiliyor olacağız. Olumlu ve güçlü olanı çağırmak içinse kendimizi içinde olduğumuz topluluklara açmamız yeterli olacak.

Bugün, kendimizi herkese ve her şeye açık tuttukça, gelenlerin de etkisinin büyüyeceği, kuvvetleneceği bir gündeyiz. İletişim araçları, konuşmalar, tanışmalar ve başarılı örneklerle karşılaşmaları sıkça görüyor olacağız. Bu hepimize olacak olan bir şey olduğu için başkalarını gözleyip, onların yaptıklarını öğrenip kendimiz de yapabiliriz olumlu ve ödül dolu olanı çekmek için.

İhtiyaçlarımızı anlamak ve olumlu yönde kullanmak için yakın gelecekte nelere ihtiyacımız olabileceğini çevremizdekilerden duymaya açık mıyız?

Günle gelen bir diğer etkiyse, yaşadığımız enerji etkilerinin bizi değiştirmesine izin vermekle geliyor. Yararlı ve olumlu olan aslında zaten bizleri de kendine çekiyor. Bu çekimi kimi zaman herkes bir biçimde bize iletir. Farkında olalım ya da olmayalım bir anda herkes bizi açık havaya çıkarmak için hareketlendirir veya bir yere gitmemiz için birçok teklif gelir veya kendi gerçeklerimizin farklı yüzleriyle karşı karşıya kalıveririz bir anda. Bu tür önemli ve kendini açıkça ortaya koyan yollarla karşılaşıyor olacağız bugün. Ayrıca yalnızca bizim değil, başkalarının da böyle yolları yürüdüğünü görebiliyor olacağız. Bu yüzden gözlem ve izleme yine olumlu ve tatmin edici olanı aramamızı kolaylaştıran bir yol hepimiz için.

Günün ilerleyen saatlerinde, çevremize sıklıkla kafa karışıklığı ve yorgunluklar üzerine konuşmalar artıyor. Böylece herkesin kendine geleni ne kadar alabildiğini de anlıyor olacağız. Hepimizin attığı adımların boyutunu aynasını anlıyor olacağız. Gün içinde yaşadıklarını sindirebilmek için kabuğuna çekilmek isteyen, derin düşüncelere dalmaya hazır çok kişiyi görebiliriz. Böyle durumlarda, bu kişilerin hangi konuları düşünmek istediklerine bakalım. Çünkü son 6 yıldan getirdiklerimizle bizim de benzeri ihtiyaçlarımız varsa onları kaçırmamamız için ayna görevi görüyor olabilecekler. Olumlu veya olumsuz diye ayırt etmeden karma patikamızın önemli bir taşı olabilecek bir konu bu.

Sevgi ve ışıkla