Günle Gelen 19.04.16

Enerjimizi en etkin odaklarımız olan kendimize ve kararlarımıza vereceğimiz bir gündeyiz…

Haftanın ilk gününde başlayan niyet ve davranışlarımızdaki temizlik hareketi, Salı gününde de etkilerini göstermeye devam ediyor. Günle gelen enerji akışlarına bakıldığında, çevremizde bize olumlu gelen alanlara ilerlemeyi seçebileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor.

Gereken önemi gösterirsek; alanlar, fırsatlar ve değerlendirilmeyi bekleyen olanakları ile keşiflere açık, süprizli bir gündeyiz.

Günle gelen enerjiler bugün ilişkiler konusunda da bizlere destek oluyor. Arkadaşlık ve yakınlık duygularını yönlendirmekte, heyecanlı bir gün yaşamamıza ışık tutuyor. Ancak bu heyecanın beraberinde tatlı bir yorgunluk getireceğini de belirtmeliyiz. Bu yüzden dinlenmeyi, vücudumuza gereken önemi göstermemiz gerektiğini anlamamız gereken bir gündeyiz.

İlişkiler üzerindeki enerji geçişlerini daha net ifade edersek, var olanı koruyoruz ve değer veriyoruz diyebiliriz. Çevremizi sıfırdan inşa ettiğimiz değil, zaten orada olan bir bağlantı ağını anlamak üzere bu güne uyanacağız. “Anlama” kavramının yelpazesinde ise geçmişten bugüne kadar olan herkes bulunuyor. Son yıllardaki enerjiler ile artık cevremizden ayrılan eski üyeleri de anlayışla karşılamamız gerektiğini gösteriyor. Dışa bakışın enerjisini, paylaşmayı bilmemiz gereken bir gündeyiz…

Günle gelen enerjilerin yardımıyla, eski diyaloglarımızdaki kişileri bulundukları zaman içerisinde değerlendirip, kendimizi özgür bırakmaya ne dersiniz?

Esin Batal

19 Nisan 2016 / Salı

10_deger_value_esin_batal_QT_free_kare