Günle Gelen 19.02.17

Uyanmak, duyduğumuz mesajlardan anlaşılır; neleri duyuyor olduğumuza dikkatimizi verelim.

Bugün, odaklandıklarımız ve onlarla nereye varacağımızla ilgili kararlar alıp, gördüklerimize bakıyor olacağız.

Zor uyumların gününe hoş geldik. Hayatlarımızın ilk dönemlerinden getirdiklerimizin bize yine ve yine geri döndüğü günlerden birindeyiz. Sabitlik ve yürüdüğümüz yoldan zor ayrılma etkisiyle başlıyoruz güne. Her şeyi biraz inatçı biraz da kendimiz odaklı görmemiz öne çıkıyor. Farkında olalım ya da olmayalım kendimizle ilgili detayları her şeye ve herkese yansıtacağımız bir gündeyiz. Böylece bugün çevremizde olan her şeyde ortak kararlar yerine birilerinin imzasının daha çok öne çıktığını görüyor olacağız. Bu hediyeyi ortak aldık ama o seçti veya bunu çok istedi ama ben diğerini alıp ayrıca giymeye karar verdim gibi kişisel odakların öne çıktığı anları göreceğiz.

Sürekli bir şeyler yapıyor olmanın arasında, ne kadar gözlemci olmaya zaman ayırıyoruz?

Günle beraber değerli bir test çabasını da yaşıyor olacağız:

En zor koşullarda bile huzur ve dengeyi yaşayabilmek için benim bildiklerimin nasıl bir etkisi var?

Bu sorunun cevabıyla dürüst ve açık bir yüzleşme geliyor olacak. Olumlu karma ortaya çıkarmak, katkıda bulunabileceğimiz, bir yere enerjimizi –sözlerimizi, düşüncelerimizi- aktardıktan sonra yeterli sınırı bilip orada durmak olacak. Günle beraber, ben ve çevrem sınırlarına dikkat etmeyi sıkça her yerde görüyor olacağız.

Günün ortasından başlayarak bir diğer etkiyi yaşamaya başlıyoruz. Bir anda bir şeylerle meşgul oluyor, bir işe girişiyor veya başlatılan bir işin içine girmeye başlıyor olacağız. Dönüşüm başlatan veya başlatabilen kişilerin etkilerine girebiliyor olacağız. Kimi zaman bu ani başlangıçlar beklenmedik sertlikte kırılmalar getiriyor olabilecek. İnsanların, kavramların veya inandıklarımızın hatalı olduğuyla yüz yüze kalıyor olabileceğiz. Buradan olumlu olanı görmek çok değerli hepimiz için, bize hitap eden bir mesaj her zaman vardır ve sesi ne kadar kısık olsa da onu aramak çok ödül dolu bir çaba olacaktır. Yanlış olan neyse, ona saplanmamaksa büyük bir adımdır. Neye başlamak gerektiğiyle ilgili yeni düşünceler var çevremizde ve bu yüzen enerji ve etkileri almaya açılmak önümüzdeki 16 yıl için geçerli olacak başlangıçlara tohum olacaktır. Bunu yaparken dikkat edilmesi gerekense, uzak geçmişten gelen ve sırlarını saklı tutmaya çalışan kişilerin olduğu çevrelerden bize ulaşana dur diyebilmek. Yoksa başlangıç yerine durma veya geri gitmelerle karşılaşıyor olabiliriz.

İrade, günün değerli ince ayrım noktalarından biri olacak, bugün. Kullanmanın aşırısından, kullanmamanın bedellerine kadar gün boyu odaklanma yeteneğimizi ve alışkanlıklarımızı şekillendirmek konusunda önemli etkilere sahip olabilecek üzerimizde.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?