Günle Gelen 18.12.16

Her şeyi paylaşmak, eğitmenin ve eğitilmenin ilk adımıdır.

Bugün, karşılıksız vermek ve paylaşmak alanlarında adımlar atıyoruz.

Herkesi ilgilendirdiğini düşündüğümüz alanlarda, dengeli ve huzurlu düşüncelerin enerjisini yaşadığımız bugünlerde, paylaşma üzerine gidiyor olacağız. Bugün bizleri, paylaşmanın doğru olduğunu düşündüğümüz her alanda bir gayret verme isteği karşılıyor. Eğitim ve paylaşarak bilgileri, birikimleri iletme etkisini yaşayacağız böylece. Günün enerjisinin bize sunduğu en önemli etki, bildiğimiz veya öğrendiğimiz her şeyin bir biçimde sınırı olmadan başkalarına ulaşması için içimizde bir titreşim olduğu. Herkese ulaşan bilgiye zaten eğitim diyoruz. Böylece, neyin gerçek olduğu, nelerin herkeste büyük ve gelişim etkisi uyandırdığı üzerine de seçkimiz olacak. Hep birlikte toplam bilgi seviyemizi artırmak için, paylaşımlara, serbest konuşmalara gittikçe açık olmak istiyoruz. Bu enerjinin en güzel yanı ise, bilgi verdikçe ve paylaştıkça, bizlere de gelene daha kolay yol açmış olmamız.

Düşüncelerin hiçbir sınırı olmadığına ve daha çok kişiye ulaştıkça, (daha) gerçeklerle bağlantılı şekilde geri geleceğine açılmaya ne dersiniz?

Yalnızca eğitim değil, beklediğimiz haberlerin veya iletişimlerin de bugün, sınırsızca hızlanabileceğini görebileceğiz. Hayatımıza, olumu ve ödül dolu olanı çekmek için, seçici ve hepimize iyi niyeti getiren enerjileri ve etkileri de paylaşmaya dikkat edebiliriz. Herkesin birbirinden sırları kaçırmaya çalışması veya bilinmedik noktaları görmeye emek vermelerini de görebiliriz. Bunu yaşamaktan başka seçenekleri seçebilmek için ise, iletişimde olduğumuz herkesi memnun edecek kadar detay paylaşmamız yeterli olacaktır. Böylece herkesle olumlu ve mutlu edici olanın enerjisini paylaşıyor olacağız.

Günle gelen enerjileri paylaşmak genel anlamda olumlu ve verimli bir titreşimdir hepimiz için.

Bugün aynı zamanda, çok iyi tavsiyeleri duyabileceğimiz bir gün bizleri bekliyor olacak. Çevremizdekilerin bir anlık güven ve olumlu düşünce karşısında bile, gözlemleri, deneyimleri, hatta içinde bolca ışık barındıran enerjileri de kolayca bizlere verdiklerini görebiliyor olacağız. Buradaki püf nokta, duymakta yatıyor. Ses duyumuz, en karmaşık etkileri yaratan bir alandır. Bu alanın olumlu ve başarı getiren bir etkiye dönüşmesi için bugün her diyaloğa kendimizi ona vererek katılmamız bizlere en iyi geleceklerin başında bulunuyor.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?