Günle Gelen 18.11.16

İçimizdeki güç, öncelikle kendimize açılırsa tam anlamıyla bizim olur.

Bugün, yetenek ve olanaklarımızı herkes için bir araya getiriyor olacağız.

Enerjilerimizin hem kendimizin yaşadığı, hem de hep birlikte paylaştığımız kısımları vardır. Kendimize özel enerjilerimiz, adından sanılabileceğinin tersine kullandığımızda bizi kuvvetli başarılara götüren bir etki yaratırlar. Kendi ile barışık diye adlandırılan, çevresinde başarı ve olumluluk oluşturan herkesin ürettiği etkiler bunlardır. Bedenimizin ve enerjimizin yakıtı gibi davranır. Bugün bu yakıtı hep birlikte ürettiğimizi buluyor olacağız.

Çevremizdekilerle de bir hazine oluşturduğumuzun farkında olmaya ne dersiniz?

Gün boyu gördüğümüz ve biriktirdiğimiz detaylar özellikle öğleden sonra ortaya çıkıyor olacak. Parıldayan bilgiler görüyor olabileceğiz. Detayları deneyip, “…bize en uygunu bu, aradığımız şey bu küçük noktalardan hareketle oluşuyor…” gibi olumlu ve uyumluyu getiren konuşmalara rastlıyor olacağız. Elbette ki hem biz hem de parçası olduğumuz gruplarda bunlar oluyor olacak. Sıkça “bence” sözcüklerine tanık olacağız. Bu çok değerli olacak hepimiz için, çünkü önemli olan konuşmazsak bunların ortaya çıkmayacağıdır. Günle gelen enerjilerin konuşma üzerine özel bir odağı olacak.

Bugün burun ve dizlerimiz için bir enerji birikimi var. Bu konuda yapacağımız çalışmalar ayrıca bir değerli ve dikkatle yapıldığında özel detaylar ve belirtiler getiriyor olacak.

Gün içinde dikkat etmemiz gereken nokta ise, bencillik. Adı kötü gelse de, hepimizde olabilen bir özellik bu. Açgözlülüğü destekleyen bir etki üstelik. Bu konudaki değerli ipucu, her zaman yardım ediyorum, bugün de kendime yapayım deme hatası olacak. Olumlu ve ödül dolu olanı çağırmak için günle gelen büyük enerjilerde olduğu gibi hepimize yönelik adımlar atmalıyız ki onlardan güzel paylar da biz alalım. Böyle durumlarla karşılaşırsak, birbirimize tek başımıza en fazla nereye kadar gidebileceğimiz sorusunu hatırlatmamız yeterli olacaktır. Sıradan, her gün yaptığımız tekrar edelim demek değil bu tabi ki. Tam tersine, her gün yaptıkça birikerek gelen yeniyi görmeye açılalım demek.

Birikim, özel seviyelere ulaştıkça yenilik getirecektir.

Gün boyu yaşayacağımız enerjiyle, hayat amaçlarımızda ani küçük değişiklikler olduğunu yaşıyor olacağız. Hızlı, aniden olan küçük hareketlerle gülümsemeye ulaşma etkisi öne çıkacak. Paylaşılan bir gülümseme oluyor, bu. Kendimize saklamadığımız her gülümseme olumlu, mutlu ve ödül dolu olan her şeye davetiye gönderiyor olacak.

Sevgi ve ışıkla