Günle Gelen 18.10.16

Bizim sonsuz olduğumuz gibi, her şey de sonsuzca değişecektir.

Bugün, değişimin huzurunu kabul ediyor ve değişimin bir hayat olduğunu yaşıyor olacağız…

Hayatımızdaki birçok şeyi yerli yerine koymaya çalışırken genelde bir düşüncemiz oluyor: Hep sürmesi! Bu istek temelde ruhen zehirli bile sayılabilir, çünkü değiştikçe iyiye gidecek her şeyi hayatımızda değil olduğu yerde “yerli yerinde” tutuyoruz. İşte bugün, hayatımızdaki bu noktaların değişime ait olduğunu kabul ediyor olacağız.

Gerçek huzur sonsuza kadar olunca değil, şu anda doğunca hissettiğimizdir.

Günle gelen enerjilerle, geleceğe duyarlı olacağımız bir gün geçiriyor olacağız bugün. Uzaklara bakmak, her enerjik döngünün gizli bir başlangıcıdır. Önce, uzağa bakıp haritayı belirlemeliyiz. Böylece amaç ve gayretlerimiz, bizi olumluya, ödül dolu olana doğru götürüyor olacak. Günün genelinde uzaklara baktıkça, her aşamaya ait bir temel düşüncemiz oluyor olacak. Bu sırada önemli bir şeyin de farkına varacağız. Hiçbir şey sonsuza dek sürmez! Bize ve çevremize yeterli, yararlı ve güzeli getirecek olanı seçebilmek içinse tek yolumuz sezgilerimizdir. Sezgilerimizi dinleyip, karar vermekse bize en iyi gelecek şeylerin başında duruyor.

Bugün dikkatli olmamızın yararlı olacağı bir konu da, kontrol etme hissi ya da kontrol edemeyince gelen olumsuz duygular. Böyle durumlarda genelde ihtiyaçlarımızın karşılanmadığını düşünmeye yöneliriz. Birbirimize tavsiye edeceğimiz şeylerin başında yarını beklemek veya isteklerimize iyi gelen, küçük gözüken ama büyük etkileri olan konulara odaklanmak var. Böylece daha olumlu, mutlu ve ödüllendiren zamanlar bize yakınlaşmış olurlar.

Gün boyu, uzaklara, ufuklara, geleceklere ve oradaki alacağımız rollere konsantre olmaktan hemen önümüzdeki birçok şeyide göremiyor olabileceğiz. Dikkatli olup çevremize özen göstermek ve yakındaki enerjileri tanımak yararlı olacaktır. Sürprizlere açık olmalı ve beklenmedik, biraz da masraflı olaylara hazırlıklı olmak işe yarayacaktır.

Bugünlerde özel bir etki ile de karşı karşıyayız. İç seslerini dinlemeyen ya da o seslere alışık olmayanlarımızın kendilerine iyi gelen kişi, olay veya konuları bıraktıklarını görüyor olacağız. Böylece sağlıksız ve olumsuz bir takım kararlar vermiş olabilecekler. Bu tür olaylara karşı destek verirken “kendimize iyi gelenleri nasıl çekebiliriz?” Sorusuyla ya da iyi olanı belirlemek için acele etmemeyi göstermekle başlayabiliriz.
Gücümüz, her şeyden önce başkasına değil, bize zarar vermemeli!

Kendimize iyi gelmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 18.Ekim.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?