Günle Gelen 18.09.16

Zihnimizin sevemediğini öğrendiğimizde, hiçbir şeyi kanıtlamamız gerekmeyecektir.

Bugün, ihtiyaçlarımızın, duygularımızın ve düşüncelerimizin köklerini görebileceğimiz bir yolculuğu yaşıyor olacağız.

Bildiklerimiz bize bir ders veriyor. Grup, takım, birlik, aile olmak hayattaki birçok deneyim için daha güçlü, daha derin, daha olumlu, daha büyük sonuçlar veriyor. Hem ruhsal hem de bedensel iyi hissediş ve mutluluk için hep birlikte olmak gerçekten çok değerli. İnsan olma deneyimi kolektif yani toplu olduğunda daha derin ve aslında daha “insan”dır. Özetlersek, her parçamızın yapabileceklerini anlıyor olacağımız bir günü yaşıyor olacağız. Çünkü herkes gibi her parçamızın da diğerleri ile birlikte daha kuvvetli ve yapabileceklerini daha güçlü yapabildiğini görüyor olacağız.

Günle gelen enerjiyle, duygusal anlamda olumlu ve ödül dolu bir gün bizi bekliyor olacak. Duyguların köklerinin nerede olduğunu kolaylıkla görüyor olacağız. Böylece, zihin ve duygu karışımını ayrıştırıyor veya ayrıştırmaya başlamak için kendimizi geliştirici adımlar atıyor olacağız.

Temellerin, üstündekiler kadar büyük ve üretken olduğunu görmeye ne dersiniz?

Duygularımızın temelinde yatanların, duygularımızın görünen kısımlarını üretecek kadar güçlü olduğunu görmeye açılabiliyor olacağız. Böylece yeniden ve “yeni”lenerek değişimi sağlayacak duygular üretebileceğimizi görüyor olacağız. Kökenlerini gördükçe de duygularımızı zihnimizle açıklamak, yani onları kanıtlamak zorundaymışız dürtüsünden uzaklaşmaya başlayacağız.

Duyguların, düşünmeye değil hissetmeye yönelik olduğuna açılmak özgürleşmektir. Bu özgürlüğü tatmaya ne dersiniz?

Enerji dolu günler yaşıyoruz. İncelik dolu şekilde ve gerçekleri görüyoruz olacağız. Bu da bizi başarılı ve bugüne kadar anlamakta zorluk çektiğimiz konularda zafer kazanmış konuma getiriyor olacak. Özellikle sabah saatlerinde bu tür etkilerle başarılı arkadaşlıklar kuruyor ya da var olan bağlarımızı kuvvetlendiriyor olacağız.

Günün gülümseten ve gururlu hissetmeyi doğal bir akışla getiren bir enerjisi var. Akışta olana kendimizi bırakmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ısıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 19.Eylül.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?