Günle Gelen 18.08.16

Tünelin ucundaki ışığa ulaşmanın iki yolu vardır. Işığı takip etmek veya ışık olmak …

Bugün, ısrarcı olmanın birden fazla yolu olduğunu yaşıyor olacağız…

Bedenin içinde, ona özel davranışlar gösterebilen kendi enerji merkezleri vardır. Yaşadığımız enerjiler gibi yaşattığımız birçok etki de buralardan gelir. Hayatın oluşumu için ayrı, hayatın devamı için ayrı enerji merkezi bulunmaktadır.

Hayatın başlangıcını anlatan enerji merkezimiz, bugün bize yüksek sesle ‘temel ihtiyaçlarını düşünüyor musun?’ diye soruyor olacak.

Kendimizi ihmal etmemeye hazır mıyız?

Hayatın devamı için olan enerji merkezimiz ise hayat amaçlarımıza destek veren bir gün geçiriyor ve ‘yaşadığını anlamak için ne yapmak gerekiyor?’ sorusunu sormakla meşgul olacak.
İşte bu iki ısrarcı soru, dolunay etkisi ile güçlenmiş günde, ödüller ve yollar açacak bizlere. Sorulara cevap vermek için günlük uğraşlardan sıyrılıp, biraz içimize çekilebilirsek ödüller bizi bekliyor olacak.
Diğer davranışlarsa önümüzdeki 3 tutulma boyunca, yeni yollar doğuracak. Yol enerjisi, azim ve uzun süreli kendini dinlemek için kendimize yatırım yapmak üzerine kurulur. Eğer üzerine çalışmak istediğimiz bir hayat patikası varsa, bu da farklı bir ödül getiriyor olabilir.

Seçimler yapmaya, yeterince açık mıyız?

Çünkü çekingen ve yalnızca bize hitap edebilen kişilerin ulaşması gerekenlere, kapılar açtığımız bir gündeyiz. Unutkanlığın yaygın olacağı ve yaşadıklarımızın bize uygun yada umduğumuz gibi olup olmadığını, test edeceğimiz bir enerji yaşıyoruz. Birbirimize destek olabileceğimiz önemli nokta ise herkesin bazı konuları hatırlamak konusunda, seçici olduğudur. İçe çekilip bakmak, yalnız kalmak için bir ısrarcılık değildir. Işığa ulaşmak için kimimizin bazen ışık olmayı, bazende ışığı mütevazice takip edebileceğini kabul edebiliriz. Bu hepimize olumlu karmaya değişik şekillerde ulaşabilecek yollar getirecek.

Günle gelen enerjilerden biri de bizlere önemli farkındalık soruları getiriyor. Kendimizi ifade ederken, yakın durmaya çalışan kişilere ne kadar açık olup olmadığımızı anlatıyor.

  • İnsanlara ne kadar izin veriyoruz? İzin vermek istiyoruz?
  • Olumlu, olumsuz insanları ayırt edip hayatımızdaki yerlerini hakettikleri gibi düzenlemeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 18.Ağustos.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?