Günle Gelen 18.06.16

Koza örmek yetenektir, kelebek olmaksa değişimdir. Her mesajın doğası kendine özgüdür…

Bugün, bir dönüşüm uyarısı almak veya bir koza süreci geçirmekle ilgili bir enerjiyi yaşıyor olacağız.

Bir enerjiyi yaşamak ne demektir?

Bir enerji, bütün evrenin birlikte çalışması ile oluşur. Ve bu oluşum bize birlikte yaşamayı getirir. Birliktelik içinde bizlere kolaylık sağlayan, önemli anahtar sözcük ve eylemler barındırır. Evrende mi anahtar veriyor ? diyebilirsiniz.  Cevap evet ve tamamen bizim faydamıza. Çünkü bu anahtarları seçersek, çevremizle ve de en önemlisi evrenle uyumlu bir deneyim yaşarız 🙂 O gün başka bir şekilde, bambaşka bir deneyim istiyor ya da yaşamaya doğru gidiyor olabiliriz. Evren, hiçbir zaman bize baskı yapmaz. Aslında bugüne özel değil, bu büyük bütünlük bize hergün birçok yöntem veriyor. Biz de hayatımızı, ister bu yöntemle, ister seçtiğimiz diğer yöntemlerle yaşıyoruz. Bunların hepsi bir seçim. İşte bugün, bu enerjiler bize, dolunaya da yaklaşıyorken; hayatımızı dönüştürme etkisi için, metamorfoz geçirmek için, bir yöntem seçmemiz için yüreklendiriyor.

Bugün, enerjimizi bizi yeni yerlere götürecek yöntemler bulmaya vermeye ne dersiniz?

Bugün bu arayışlar ve kararlar arasında dikkatli olmamız gereken bir bölge var. Fiziksel dünyamızda da dikkatli olmakta yarar var. Ani ve küçük sürprizler bizi bekliyor olabilir. Bugün farkındalık ve özen bize eşlik ederse bol ödül alabileceğimiz bir gündeyiz.
Bugünkü dönüşümlerimiz için (yarınki dolunay ile ilgili yazımda da anlatacağım), olumlu enerjiler bize eşlik ediyor. Bu eşliklerle beraber kuvvetlice çevremize ve geleceğe bakmaya ne dersiniz? Geleceğe şimdiden başlamaktır bu yaptığımız. Bu aralar, büyük ve uzun süreli doğum enerjilerinin etkisi altındayız. Yani gelecekte nefes alacak olanla birlikte yürüyoruz şu an. Bu yüzden iyimser, enerjik adımlarla kendimize notlar ala ala ilerlemek için güzel bir gündeyiz. Burada Ne? ve Neden? bunu yaşıyorum diye düşünmek için hem iyi bir gün hem de böyle yaparsak güzel sonuçlu, değerli geri dönüşleri olacak olan bir günün içindeyiz.

İhtiyacımızın önce iç dünyamızdaki önemli geleceği karşılamak olduğuna açılmaya ne dersiniz?

Bugün çevremizdeki birçok detay da dikkatimizi alabilir. Eğer çevremize özen göstermek istersek bu da doğal. Bütünle uyumla yaşamanın mutluluğunu çıkaralım…

Esin Batal

İletişim, danışmanlık ve destek için: [email protected]

www.esinbatal.com.tr

Günle Gelen – 18.Haziran.2016 – Cumartesi