Günle Gelen 18.01.17

Sınırlardan korunmak, sınırları korumak demek değildir.

Bugün, kendimizi ne olarak gördüğümüz konusunda net ve kendimize bakarsak nelere erişebileceğimizi görüyor olacağız.

Kendimizi anlamaya ve kendimize dikkat etmeye çalıştığımız da, elimize önemli şeyler geçer. Bunlar genelde deneme yanılmalar, gözlemler, deneyimler ve tutunabileceğimiz şeylerdir. Hayatın en tutunulabilir yanı da onu hissetmemizdir. Sınırlar temasıyla hayatımızdaki önemli noktaları işaret eden bu enerjinin bize getirdiği bir diğer etki de, kurallar ve prensipler. Bugün de, bu konuda içimizde çeşitli çalışmalar yapmak için hareketler buluyor olacağız.
Sınırların veya önümüze çıkan ve bizi bir biçimde herhangi bir yöne yönlendiren kişi ve durumların farkındalığı bugün üst seviyelere çıkabiliyor olacak. Kendimizi onların arasında daha net görebilecegiz. Elbette bunun en kolay göstergesi, bugün öğrenme hızımızın genel olarak yüksek olması olacaktır. Çabuk kavrayıp, geldiğimiz noktadan nereye gidebileceğimizi görme yeteneğimiz yükselecek.

Günün en önemli dikkat edilmesi gereken noktalarından biriyse, hangi sınırları kabul etek istemiyorsak onun karşısında ödenecek bedeller olduğudur. Bugün bu ölçme, hesaplama konuları daha net ortaya çıkıyor olacak. Hepimizin hayatında olumlu olanı çekme çabasını en zora sokacak konu bu olacak. Eğer olumlu olanın ve doğru olanın sınırlarını zorluyorsak, karşılığında önümüzde 5 yıla kadar süren zaman aralıklarında ödenecek bedellere adım atıyor olacağız. Bunda gün boyu sürecek olan ego kaynaklı yanlış anlaşılmaların da payı büyük olabilecek. Böyle durumlarla karşı karşıya kalırsak eğer, son 2 yıl içinde davranışlarımıza bakarak kendimize sorular sormalı ve cevapları konusunda sakin ve açık olmalıyız. Yavaş yavaş olumsuza değişen kendi davranışlarımızı görmeye açılmamız hepimize ödül ve mutluluk dolu olanı getirmek üzere bekliyor olacak.

Aynı zamanda günün ilerleyen saatlerinde, dış dünya etkilerine kapanma eğilimiyle karşılaşabiliriz. Bizim dışımızdaki dünyanın ve kişilerin çevrelerine verdikleri olumsuzlukları kolaylık görebiliyor olacağız. Dikkatli gözlemler yapıp, gün boyu neleri korumak istediğimizi veya nelerin çevresinden dolaşmak istediğimizi seçebilecek iç enerjimiz olacak.
Gün boyu yaşayacağımız etkilerden dolayı, bugün akciğer ve göğüs kafesimizle ilgili çalışmaları yapmak konusunda herkesi cesaretlendirmek isterim. Nefes ve üst gövde enerjisiyle çalışmak hepimize şifa ve enerji artışı getirecektir. Başlayamasak bile başlama enerjisini planlamak bile önemli hepimiz için.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?