Günle Gelen 17.12.16

Uyumu ve dengeyi öğreten ve paylaşan tek gerçek öğretmen, içimizdedir.

Bugün, en zorlu koşullarda bile çevremizdekilere ulaşıyor ve bir topluluk, bir grup olmanın gücünü görüyor olacağız.

Bugün güçlü bir topluluk enerjisi bizimle oluyor olacak. Ağ kurmanın, çevremizdekilerle bağ kurmanın gücünü görüyor olacağız. Bu güç bizlere özellikle öğretebilmek, anlattıklarımızı karımızdakine geçirebilme gücü olarak geliyor. Her adım bizlere bir biçimde başarı veya isteklerimizde az ya da çok bir tamamlanma etkisi ile geliyor. Ne anlatırsak anlatalım, her türlü bunu iletişime dökmek için özel bir becerimiz olacak. Seçimlerimizle bir topluluk olmanın, bir grubun parçası olmanın enerjisini hissediyor olacağız.

Düşünce veya hislerden öteye geçip değerlerimizi paylaşmaya hazır mıyız?

Günle gelen enerji bizlere önemli bazı hatırlatmalarda bulunuyor: Neyi görebiliyorsak onu iletebiliriz. Çünkü herkesin anladığını görebilmek bizim enerjimizde olduğu halde, bazen onu görmeyi seçmeyebiliriz. Buda bizlere, hayatlarımıza, olumu ve ödül dolu olanı getirebilmek için çabamızı nereye vermemiz gerektiğimizi gösteriyor olacak. Kimseye hazır olmadığı konuları öğreterek kendimiz de dâhil kayba uğramamamız gerektiğini doğal olarak sezmeye başlayacağız. Böylece de başarılı ve mutlu olanı çekiyor olacağız. Her zaman düşündüklerimizi değil bazen de, hissettiklerimizin arkasındakileri anlatmayı deniyor olacağız. Böylece iletişim isteyen, öykü anlatmak isteyen enerjimizin de çevremize doğru ve olumlu etkiler yaydığını görüyor olacağız.

Günle gelen enerjiyi yaşama biçimimizle oluşan etkiler bizi aynı zamanda birbirimize ulaşabileceğimiz kişilere de götürüyor olacak. Böyle olunca da, kendimiz bir anda nerede bulduğumuza dikkat etmemiz gerekiyor olacak. Çünkü farkındalıkla yaklaşırsak, kendimiz tam anlamıyla ifade edebileceğimiz kişilerin içinde ve olumlu ve ödül getiren enerjilerin içinde bulabiliriz. Böyle değerli fırsatlara açılmak hepimize iyi gelecektir. Aynı zamanda, beklemediğimiz kişilerin de düşüncelerini paylaşmaya geldiğince yeni kapılar açabileceğini de görüyor olabileceğiz.

Gün içinde yalnızca bir konuda yoğunlaşan kişilerle de karşılaşıyor olacağız. Başka konuları konuşabilmek kolay olmayacak böyle durumlarda. Böyle kişilerin varlığı bize farklı perspektifleri gösterebiliyor olacak. Yargıdan uzak, yalnızca ilgi alanımızsa temas kurabileceğimiz insanlardır bunlar. Bizim bir parçamız oldukları kadar, kendi yollarında ilerlemenin onların seçimleri olduğunu anlamak bizlere başarı ve ödül dolu anlayışlar getiriyor olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?