Günle Gelen 17.10.16

Olumlu olana esnemek hem genetik hem de bilinçli bir seçimdir.

Bugün, çevremize kolay adapte olmanın veya olmayı seçmemizin enerjisini yaşıyor olacağız…

İçimizden gelen ve atmamız gerektiğini düşündüğümüz adımlar olduğunda bazı sorular soruyor oluruz. İlki de, ne kadar süreceğidir. Her şeyin değerini anlamaya yönelik çalışırız. Böylece hem destek almaya hem de vermeye açık oluruz. Çünkü destek olma olasılığı olan her şeye açılmak, olumlu ve ödül dolu bir davranıştır.

Olumlu olanı bir destek gibi alarak başlamaya ne dersiniz?

Güne, sıkı sıkıya aklımızdan geçenleri mutlaka uygulamalıyım diye sarılarak başlıyor olacağız. Bu kuvvetli enerji içinse çevremizdekilerden de destek göreceğiz. Öğle saatlerindeyse, bu etki dağılıyor olacak, çünkü yalnızca aklımızdan geçenlerde ısrarcı olmak her olasılığa açılmamızı sınırlayacaktır. Kendimizi daha iyi, daha olumlu ve daha güzele bırakacak kavramlara ihtiyaç duyacağız. Bu kavramlar iyi niyetli kuşkular ve hatta paranoyalar olacak. Bir anda çok şeyi ve bakış açımızı değiştiren şeyler öğreneceğiz. Bu da içimizdeki ışığa yepyeni yollar buluyor olacağımızı gösteriyor olacak.

Bugün dikkatli olmamızın değerli olacağı konu ise, rahatlık getiren her türlü konuya direnmek. Sürekli olarak duyuyor bile olabiliriz bunu. Şimdilik rahatlık verebilir ama sonra “devamı gelmez şikayetler” tarzında cümleler etrafta dolaşıyor olabilir. Bu sözler doğru gibi gözükse de enerjimizin her zaman olumlu olanı seçmesine bir bariyer çekme olabiliyor. Kendimizi yeniden enerji ile doldurabileceğimiz koşullara izin vermek olumlu karmaya da açılan bir yoldur. Böyle anlarda birbirimize dinlenmenin hatta böyle rahatlıkların gelecekte daha da uzun sürmesi için neler yapılabileceğine bakmamız daha da olumluluk getirebilir.

Gün boyunca yaşıyor olacağımız bir diğer enerji şöyle: Hayatımızda ileri doğru attığımız adımların altındaki derin sebepleri merak ediyor ve onları araştırıyor olacağız. Mistik meraklarımız yüksek ve iç yolculuğu bol bir alan yaşayacağız. Bugün bizi desteklediğini düşündüğümüz her türlü spiritüel ve tamamlayıcı çalışmaya açılmakta bol olumluluk ve ödül yatıyor olacak. Bazı günler dünyanın ve bizim enerjimiz arasında özel ilişkiler vardır. Kimi günler, titreşim uyumu kimi günler de tam tersine harika sonuçlar yaratacak şekilde iki özel farklı yöne bakması gibi hallerdir bunlar. Bugün, özel bir uyum var karşımızda. Dolunayın da tam etkisi ile (3.günü) bu uyum enerjimizi yenilikleri almaya açmak için çok değerli bir gündür. Bu sebeple böyle çalışmalar konusunda hepimizi cesaretlendirmek isterim.

Yenilikleri ve onları uzun süreli yaşamayı size anlatamaya hazır çalışmalara açılmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 17.Ekim.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?