Günle Gelen 17.09.16

Destekten güç doğurabilmek, en büyük birlik anıdır.

Bugün, denemeye hazır olmayı, uygun hareketi keşfetmeyi yaşıyor olacağız.

Sürtüşme, bir potansiyeldir. Çünkü bizlere kararlarımızın aynasını verir. Bunlarla hayatımızı devam ettirme enerjimize (sacral enerjilere) yön veriyoruz. İçimizde hayata devam etme, onun enerjisini bir yöne kanalize etme gücü var ve seçimlerimiz bu konuda neye karar verdiysek onu ortaya koymaya yarıyor. Enerjimizin kararlarla yön kazanmasına denemelerimiz adını veriyoruz.

Denemelerimize her gün biraz daha fazla enerji vermeye ne dersiniz?

Günle beraber bu yön vermelerimizde güzel başarılar, ölçülü olmalar, doğruyu seçebilmeler bizimle oluyor. Bu olumlu ve ödül dolu anlara açılan anahtar, karşılaştığımız herhangi bir durumda bile desteklendiğimiz ve kuvvetlendiğimiz konumu görüp oraya adım atmakta yatıyor. Anahtarı olan enerjilerden bahsederken hemen bir püf noktadan yararlanalım; O da, elimizde bir anahtar var ise eğer, ancak anahtarı çevirip, kapıyı açmayı seçersek o kapının ardındakilere kavuşabileceğimizi bilmektir.

Kuvvetli olmak için seçim yapmak gerektiğini biliyor muyuz?

Bu tür enerjilerle ilgili değerli özellikler var. Biri de hem olumlu hem de olumsuz etkilerini aynı anda bize sunuyor olmalarıdır. Hangisini yaşamak istersek, anahtarlarımızı kullanırken seçtiklerimize göre şekilleniyor. Bugünkü enerjiler için dikkat etmemiz gereken nokta ise, çevremizdeki dünyanın düzeni olarak gördüğümüz her şeye, ne kadar uyacağımıza karar vermek. Eğer sınırları aşmak istiyorsak, denemeye açılmak için heyecanlı ve sürpriz dolu bir gün. Eğer olduğumuz konumda kalmanın değerli olduğunu düşünüyorsak da yine bunu koruyabileceğimiz bir gündeyiz. Yine bu özellikle beraber, bugün sıkça geçmişte yaptığı seçimlerden dolayı yaşanan kararsızlıkları konuşan kişilerle karşılaşıyor olacağız. Destek olursak, desteği de görüyor olacağız.

İstekli, coşkulu, yeni deneyimleri kovalamak için enerjisi olan bir gündeyiz. Deneme yanılmalardan sıkılmayacağımız bir günün içindeyiz. Bu etkileri yaşamaya açılmak olumlu ve ödül dolu yolların başlangıcı olacaktır. Bu etkiler, hayatı bir trambolin esnekliğine getirecek. Günün hareketli enerjisinin çekimini hissettikçe biz de esnek olmayı seçersek, destekleri hissetmek, hayat gücümüze güç katmak ve birlik içinde hissetmek için hazır oluyor olacağız.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 17.Eylül.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?