Günle Gelen 17.07.16

Değişim azimle ilgili bir ders verir, azimli olmak bile bir değişimdir…

Bugün, akıl karıştıran soruları sürekli sormanın olumlu yanını görüyor olacağız. Detaylara konsantre olarak geçirdiğimiz bir dönem yaşıyoruz. Özellikle de dolunaya yaklaştığımız bu dönemde hayatımızdaki detaylar ayrıca değerli oluyor. Çünkü detayları bilmek, hayatımızdan ayırmak veya devam ettirmek konusunda bize iyice yardımcı olacak. Bu detaylar konusu gerçekten önemli çünkü konuşulmayan, sözcüklere bürünmeyen detaylar hayatımızdan ayrılırlar. Bunu değerlendirmek için isterseniz özellikle de salı gününe kadar hayatımız ve çevremizle ilgili detayları yazabilir veya istediklerinize konuşarak aktarabilirsiniz. Burada kalmalarını sabitlemek için değil, onları daha iyi anlamak için. Bugünlerin enerjilerinin en değerli özelliklerinden biri de olanları anlamaktır. Anlamak için gayret vermek bugünlerin en büyük ödülü bizler için. Anladıklarımız ne verecek? Hemen değil ancak yakın gelecekte kullanmak için enerji, kararlılık, dürtü veriyor olacak ve buna her zaman ihtiyacımız vardır.

Bugün, geleceği anlamak üzerine de enerjileri yaşayacağımız bir gün. Bu enerjiyle ilgili en önemli nokta, bir an olsun rahatlamaya izin vermeyerek kendimize kötü davranmaktır. Buna kapılmamaya özen göstermeliyiz.

Günün ilerleyen kısmında ise, disiplinli ve azimli olmanın aslında ne büyük bir değişim olduğunu yaşıyor olacağız. Detaylar dünyasının bize anlattığı büyük bir derstir bu. Dikkatlice çalışırsak eğer detayları ve bize anlattıklarını, bize maddi ve manevi desteğini aynı anda getirdiğini görebileceğiz. Bu çabamız bizi uzman gibi konuya hakim olmaya götürür. Hakim olmakta bizi maddi başarıya… Bir diğer yanda ise, detayları anlayıp sıraya koydukça birikimli oluruz, bu da bizi manevi başarılara çıkarır. Azim göründüğü kadar basit değildir. Her geçen an daha yükseğe adım atma eğilimi olan azim, bizi her gün değişime iter. Bunu değerlendirmeye ne dersiniz?

Günle gelen bize başta denemek, değişmek ile gelirken, sonrasında geleceğe bakmak ve kafamızı kaldırıp herkesle beraber uzağa bakarken birlik olmayı veriyor.

Sevgi ve ışıkla kalın.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 17.Temmuz.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?