Günle Gelen 16.10.16

Gözle, biriktir ve zamanı gelince son kez sor kime ait?

Bugün, sakinlik sonrası, “bakalım benim ne düşündüğüme, kim ne diyecek?” sorusunun enerjisini yaşıyor olacağız…

Dolunayın seçimlere yol açan enerjileri bizimle olmaya başladı. Bugün de karar verme biçimlerimizle nereden ve neyi değiştirmeye başlayacağımız sorularının cevabı belirmeye başlayacak. Bu sırada ise, günün ilk yarısında, bu seçim yapma için hepimiz iç sesimize kulak vermemiz olumlu ve ödüllü bir gün başlangıcına dönüşüyor olacak. İç sesimiz her zaman oradadır ve bizim ona kulak verip vermeyeceğimize göre bizlere katkıda bulunmaktadır.

Hep çevremizde olan bir konu, ne zaman dikkatimizi çekmeye başlar? Ne zaman, ne olmaya başlayınca ilgimizi veririz, çevremizde hep oradaymış gibi gözükenlere?

Öğle saatlerinde, topluluk enerjilerini yaşamaya başlıyor olacağız. Bu enerjiler bu sefer birçok değerli soruyu kendimize sorman biçiminde bize etkilerini vermektedirler. Her şeye bakış açımızda bir soruyu hissetmeye başlıyor olacağız: En çok kimin etkisine inanıyorum? Bana ve elimdekilere en çok kim etkiyor? Bu soru bir topluluk enerjisinin parçasıdır. Bu topluluk enerjileri, bize sakince bekleyip içimizde bir birikim oluşmasını sağlayan sorular biçiminde geliyor olacak. Ardından topluluk olmanın, çevremizdekileri hissetmenin gereği en çok kimden etkileniyorum mesajını yaşıyor olacağız. Bu etkiyi, kendimize dürüst ve açık bir biçimde açılırsak mutlu ve ödül dolu bir açıklık, rahatlama, açığa kavuşma hissi yaşamaya başlayacağız. Çünkü bu sorunun cevabı bize hayatımızda değişiklik yapma alanında hissettiğimiz yönlenmelerin bizim mi? Yoksa başkasının mı güdümünde olduğu konusunda dikkat çekici ayrıntılar veriyor olacak.

Hem herkesle birlikte olup, hissedip, hem de bu sorunun cevabını almayı kabul etmek gibi yoğun bir günü, dolu dolu yaşamaya ne dersiniz?

Günle gelen enerjinin bir etkisi de, kimi zaman “emin değilim, ayırt edemiyorum” gibi kararsızlıklar olacak. Böyle durumlarda birbirimize yardımcı olmak için, emin olmadığımız görüşümüz hiç olmasaydı nasıl olurdu diye hatırlamak oldukça mutlu ve ödül dolu adımlar getirecek. Bu tür etkiler aslında çok derin konular olup hepimiz için bambaşka deneyimler, sebepler, sonuçlar ve özel hayat detayları taşıyor. Böyle bir derinliğe girmek burada çok zor ancak böyle etkileri gün boyu tam anlamıyla hissetmesek, benim başıma hiç gelmedi desek bile ruhsal egzersiz olarak çalışmak için hepimizi cesaretlendirmek istiyorum. Çünkü bu aralar ki büyük değişim ve doğum zamanlarında verdiğimiz emekler 2017-2018 yıllarında bizlere sayısız değerli ve destekleyici katkılar olacaklar.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 16.Ekim.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?