Günle Gelen 16.08.16

Kendini anlamak, geleceği yaratmanın en basit yoludur…

Hayatımızda her zaman merak edeceğimiz sorular olacak. Yaşadığımız dönemde sorular, çeşitli enerjilerle buluştuğumuz birçok noktada bizimle beraberler. Yılın bu zamanın da ise bu soruların cevaplarını aradığımız enerjilerle beraberiz. Bugün de, bazı aşırı davranışların bizi nereye götüreceğini yaşıyor olacağız. Soruların Peşlerinden koşuyor veya ‘dilime bu sözcük, bu cümle nereden yapıştı’ diye düşünüyoruz. Bu deneyimler bize ne kadar yakın? Soruların ve deneyimlerin enerjisi, bizleri geleceğe yaşıyor olacak bugün. Bulduğumuz cevapların büyük bir kısmı bizler için değerli. Çünkü önümüzdeki 3 ay gibi bir süre içinde, bizim için bulmacanın kayıp parçalarını tamamlar gibi bazı önemli konuları aydınlatacaklar.

Bugüne ait diğer bir ipucu ise saklamak üzerine. Tutacağımız günlükler, belki kaydedeceğimiz ses kayıtları hatta çekeceğimiz fotoğrafları saklayıp, birsüre sonra yine dönüp bakalım. Aradığımız bazı önemli cevapları, bize veriyor olacak.

Günle gelen enerjilerin işaret ettiği başka bir konu ise davranışlarımız ile ilgili. Çeşitli konularda ya aşırı susuyor, kendimizi disiplin altına alıyor ya da aşırı sabırsız davranıp elimizdekileri kaçırıyor olacağız bugün. Aşırılık, çoğunlukla olumsuz anlatılıyor. Ancak yaşadığımız enerji ne kadar büyükse, bazen o kadar aşırılık da bizimle birlikte oluyor. Böyle büyük enerjileri yaşamayı da yavaş yavaş öğreniyoruz. O yüzden aşırılık bugün bizimleyken hayattan kopmadan, hayatı onunla yaşıyor olacağız.

Etrafımızda ki enerjilerin yardımıyla, kendimize sorabileceğimiz farkındalık sorularına cevap verebiliriz…

  • Hayatın her haline açık mıyız?
  • Uzaklara bakarken, hemen önümüzdekini kaybetmeden görebiliyor muyuz?

Bugün dikkatli olmamız gereken konu, sabırsızlık olacak. Biribimiz için bunu kolaylaştırmanın tek yolu, yaşadığımız sürecin bitmesini beklemeden karar vermemeyi hatırlatmak. Bir düşünceyi, duyguyu birbirimize hatırlatmak unutulan veya eksik enerjileri bütünlemenin en güzel yoludur. Enerjiler bazen birimizde daha çok birikebilir. Işte o zaman, hatırlatmalar yolu ile bu dengesiz dağılımı değiştirip, olumlu karmaya açılan kapıları aralıyoruz. Günle gelen enerjilerle, sonuçlarını aradığımız sorularla, hayatımızı tanımlayacağız. Ciddi sorular zamanını yaşayacağız. Derin sorular sormaktan kaçınmazsak, elimiz büyük ödüllere uzanıyor olacak. Günboyu dikkatimizi isyediğimiz yerde tutmaya gayret edelim…

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 16.Ağustos.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?