Günle Gelen 16.06.16

Akışı görebilmek, açık görüşlülük değil dürüst görüşlülüktür…

Bugün, çevremizdeki herkesle fark ettiklerimizi paylaşma günü! Paylaşımda bulunursak, beraberce yepyeni bir dünyanın doğurabileceğini yaşayabileceğiz. Olup biteni birbirine yinelemek değil bu. Herkes herşeyi görürse, ancak o zaman büyük yeniliklerin geleceğini bilerek, gücü göreceğimiz bir zamanın işaretçisi.

Birazcık bizi zorlasa da… Bugün etrafımızdaki kişilerin, çevremizde olan biteni görebilmesi için sabretmeye dersiniz?

Bir enerji, topluluk düşüncesi ile buluşunca ne olur? Buna verecek çok cevabımız olabilir elbette… Ancak içinde bulunduğumuz enerjilere bakınca bugün; sorunun cevabı herkesin sabırlı olup, aynı seviyeye gelmelerini beklememiz gerektiği oluyor. Neden sabır? dersek… İçinde bulunduğumuz ve kendimize gerçekleri anlatan etkilerin, bu günde herkesin anladığı ortak mesajlardan güç alacağını gösteriyor.

Arkadaşlık, birbirini beklemek demektir birçok açıdan. Kim bizi bekliyor? Ya da Biz kimi bekliyoruz? Bunları görmeye ne dersiniz?

Bugün “ben farkına vardım ki,…” gibi cümlelerin havada bolca uçtuğu bir gün yaşıyor olacağız. Çünkü yetenek enerjileri merakla ve ders alma ile buluşuyor olacak. Daha anlaşılır ifade etmek gerekirse; elimizde bir yetenek veya  becerimiz olsa, onunla ne yapacağımızı görmek için bolca olumlu, olumsuz denemeler yapıyor olurduk. İşte bu denemeler hep bir meraktır. Olumluyu seçmek bizlere güzel ödüller getiriyor olacak. Bugün olumluyu seçmekte zorluk çekebiliriz açıkça. O zaman ne yapabiliriz? Bolca açık olmalı ve herkesin birbirine destek olacağı şekilde yine birbirimizi beklemeliyiz. Böyle davranıp sabırla arkadaşlarımızı, ailemizi veya iş grubumuzu beklersek kafa karışıklığını daha az yaşayabiliriz. Elbette ki böylece, güvensizlik ortamını da aşabiliriz. İşte herkesin eşitlenmesi sonucu, paylaşımın hepimize iyilik, bolluk ve bereket getirmesi bu yüzdendir.

Şimdi herkese gösterdiğimiz sabrın, kendimize gösterdiğimiz sabra karşılık geldiğini görmeye ne dersiniz?

Bana gelen bir soruyu cevaplamak için akıştaki en güzel dönem diye hissediyorum… Enerjiler, tavsiyelerde bulunmanın yanında başka neler gösterir?
Sorumluluklar gibi gözüken, yapınca da bol ödül getiren içten görevleri… 🙂

Esin Batal

İletişim ve danışmanlık için : [email protected]

www.esinbatal.com.tr

Günle Gelen – 16.Haziran.2016 – Perşembe