Günle Gelen 16.05.16

Rüyalar ve umutlar, tutku ile birleştiğinde, herkesin beklediği sonuçlara dönüşür…

Tam zamanında gelen herşeye çekilebileceğimiz birgün bizi bekliyor. Bugün, içimizdekilerden bir buketle, gelecek olanı bekliyor olacağız. Bu bukette, yetenekler, beceriler ve daha birçok bizden gelen “doğal” parçalar olacak. Bugün, doğalın günü de diyebiliriz. Bu her istediğimizi yapalım, nasılsa doğal… olsun yapalım… demek değil. Tam tersine, herkes kendi doğal akışında olacak. Aynı zamanda herkesin kafasını, biraz devekuşu gibi, kendi topraklarına gömeceği bir günde. Kısacası niye kimse beni fark etmedi gibi soruları sıkça soracağımız bir gün.

Bu yüzden, tam zamanında gelen şeyleri beklersek bolca ödül alacağımız bir gün. İşte bu güzel ödüller için, sakince ve bol farkındalıkla beklemek yeterli olacak. Peki ya bütün bir gün boyunca böyle bir çağrıyı, o tam zamanında gelmeyi hiç görmezsek ne olacak? Bunun cevabı daha da kolay ve güzel işte 🙂

Günle gelenler bizim hazinemiz ve onları biriktirebiliriz. Yani, yakında daha da güzel fırsatlar için birikimimiz artmış olur. Her günle gelenin, bizim yolculuğumuzun bir üst merdiven basamağına çıkarken ki kuvveti olduğunu hatırlayalım.

Bugün, kulaklarımızı açıp, önemli ve fırsat dolu anları yakalamaya hazır olmaya ne dersiniz?

Esin Batal
Günle Gelen _ 16.Mayıs.2016

 Esin_gunle_gelen_umut_istek